Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

doum günüm...

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

abi ben ii ki doodum beeeennnnnnnnnnnn diye açarsam sarmaz siz açın açın ii ki dodun seeeeeeeeennnnnnnnn diyin ki tadı çıksın :)

(88 doumluyum)[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock:obEy yOUr mastEr!¡:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

zuahah yarıldım
adam sipariş verir gibi doğum günü kutluycak :)
benimkide 26 ocak 79 luyum[dermişim] [26 ocağı doğru ama söylemem kadınlar gibi saklıycam yaşımı]bende hediyemi bekliyom 26 ocakta !!![hline] Durmak ölüm, taklit uşaklıktır; çalışmak ve yetişmek ise hayat ve özgürlüktür.
L.Y. Rauch

[Bu mesaj kermit_frog tarafından 02 August 2003 21:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 02 August 2003 21:00 tarihinde demiş ki:
zuahah yarıldım
adam sipariş verir gibi doğum günü kutluycak :)
benimkide 26 ocak 79 luyum[dermişim] [26 ocağı doğru ama söylemem kadınlar gibi saklıycam yaşımı]bende hediyemi bekliyom 26 ocakta !!![hline] Durmak ölüm, taklit uşaklıktır; çalışmak ve yetişmek ise hayat ve özgürlüktür.
L.Y. Rauch

[Bu mesaj kermit_frog tarafından 02 August 2003 21:01 tarihinde değiştirilmiştir]

abi napim kimse hatırlamio... :)[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock:obEy yOUr mastEr!¡:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Benim anlamadığım eğer o gün birisi sana kalkıp da doğum gününü kutlayan bir mesaj yazarsa sevinip sevinmeyeceğin? Sence insanların kendi içlerinden gelerek kutlaması mı güzel olur yoksa böyle zorlama olarak mı?

Şahsen ben yazdığım için kutladılar diye düşünürdüm, üstelik bunun bence hediye almak için her laf arasında haftaya doğum günü olduğunu kafamıza soka soka konuşan garip liseli kızların tavırlarından farkı yok.

Eğer mutlu olmak istiyorsan bunu daha iyi yollarla yapmanı öneririm. Yapmacık ve sahte tebrikler yerine seni gerçekten sevenlerin kalplerinden gelen tebrikleri kabul etmek için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...