Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[DoD] DoD sunucusu açıldı

HalbadaR

Öne çıkan mesajlar

said:
BOccOB, 04 July 2003 14:09 tarihinde demiş ki:
Sandwaves te dod sunucusu açacaktı sözde ama gittiler ricochet açtılar.[hline]The Uncaring God of Magic...
||Merlin'in Kazanı||DoD Forums||ICQ||Karakedi'nin Çıplak Fotosu!!!||

Sandwaves adına konuşuyorum,
biz hiç bir zaman DoD sunucusu açacağız demedik.

Sevgiler.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende okudum forumda mod sunucusunun ilk modu dod olacak diye yazmışsınız. Tabi ki bu DoD sunucusu açmayacaksınız anlamına gelmiyor fakat bu kararınız uzun zamandır bir sunucu bekleyen bizleri biraz hayal kırıklığına uğrattı diyebiliriz.
Ayrıca neden sürekli olacak bir DoD serveri açmadığınızı da sormak istiyorum yani oyuncusu az olan bir oyun da değil üstelik.
Sosyal ağlarda paylaş

Harbi bu nedir yaa. Sanki server sahibi insanlar bir araya gelip DOD serveri açmaya karşı bir güç birliği içine girmişler. Etrafta onca ricochet, Natural Selection gibi kıytırıktan oyun serveri var, bir tane dod serveri açmıyorlar yaa. Hasta oldum vallahi.
Bu ne DOD düşmalığıdır yaaa. Az da kişi yok ki bu oyunu oynayan....

YA sabır !!!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
BOccOB, 06 July 2003 00:23 tarihinde demiş ki:
said:
desdinovA, 05 July 2003 21:58 tarihinde demiş ki:
said:
BOccOB, 04 July 2003 14:09 tarihinde demiş ki:
Sandwaves te dod sunucusu açacaktı sözde ama gittiler ricochet açtılar.[hline]The Uncaring God of Magic...
||Merlin'in Kazanı||DoD Forums||ICQ||Karakedi'nin Çıplak Fotosu!!!||

Sandwaves adına konuşuyorum,
biz hiç bir zaman DoD sunucusu açacağız demedik.

Sevgiler.

hayır dediniz, güya mod sunucusunun ilk mod u dod olacaktı...[hline]The Uncaring God of Magic...
||Merlin'in Kazanı||DoD Forums||ICQ||

Senin de dediğın gibi hl modları sunucusu açacağız dedik. DoD sunucusu açacağız dememiştik, arasındaki farkı anlayabilmen gerekirdi.

Ayrıca, bu sunucuya ilk mod olarak istek üzerine DoD kurmayı düşündüğümüz doğruydu; ama bundan vazgeçildi. Çünkü 1 haftalık bir sunucu yerine kalıcı ve daha iyi şartlarda oynanabilecek DoD sunucusu/sunucuları açmaya karar verdik.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...