Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kasdav için sarki seçimi??

duende

Öne çıkan mesajlar

ilk olarak aklimda jimmy hendrix - hey joe vardi vokal bayiyo o sarki yaa dedi bende hareketli hareketli biseyler baktim iste aklima guns'n'roseslar fln geldi bide vokalistimiz bu sarkiyi yolladi sizce bu uygunmudur bu arada kizin sesi bu vokalin tamamen aynisi diyebilirim http://rapidshare.de/files/5402623/christina_vidal_-_freaky_friday_soundtrack_-_take_me_away.mp3.html[signature][hline]kanitlayabilirim...

[Bu mesaj duende tarafından 22 Eylül 2005 19:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

madonna - frozen?
jet - are you gonna be my girl

sahne performansının güzel olabilecegi, seyirci ve jüride sempati uyandırabilecek parçalar seçin, bildikleri bir şey olursa daha da güzel olur.[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine

raistlinn i kalbimde yaşatıyorum
CusTodeM 3 Eylül 2005'te Rock'n Coke'da demiş ki:
Karı istiyorum yaa
Sosyal ağlarda paylaş

St. Benoit'lu değilseniz, yarışmayı düzenleyenlere para yediremeyecekseniz, hayvan gibi bilet satamayacaksanız, ne çaldığınız önemli değil ; kaybedeceksiniz.

Eğer o koşullardan birini yerine getirdiyseniz, yine ne çaldığınız önemli değil ; kazanacaksınız

O yüzden "Hangi şarkıyla kazanırım?" diye düşünmeyin, çıkın o kısıtlı sürenizde eğlenin abicim. Çaldığınız şarkı kazandırmaz size o yarışmayı...[signature][hline][b]Hayatım hayatın için
Hayatım ölümün için
Ölümüm hayatın için
Ölümüm ölümün için
Sosyal ağlarda paylaş

Evet kazanamadık ama benim üsttekileri yazmamın nedeni o değil. Şimdiye kadar ben bir tek Galatasaray'ın hakettiğini aldığını gördüm orda, adamlar da Dream Theater - Awake çaldılar, ve gerçekten çaldılar.

İstediğinize sorabilirsiniz KASDAV'ı aynı şeyleri duyacaksınız...[signature][hline][b]Hayatım hayatın için
Hayatım ölümün için
Ölümüm hayatın için
Ölümüm ölümün için
Sosyal ağlarda paylaş

walla velvet revolver-slither gusel bir secim olabilir..
cok uc seyler calmayın piyasa seyler olsun millet eslik etsinki juri hmm desin:)
ayrıca hakkaten hak yemeler oluyomus,juri zaten genellikle sacma isimler oluyo ondan kazanmak icin piyasa,ses getirmek icin marjinal bir sey sec bence...[signature][hline]Look at my cat, why can't I live like that, all of the animals except a few, do nothing else but eat and shit, yesterday was not the time, in my belt , in my mind, Im lazy.F*ck you.
Lagwagon-Lazy
Sosyal ağlarda paylaş

tek olay bilet satmak gerisi boş..[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.
Sandman, Zamanın da ötesinde bir tarihte demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

biz SJ
muhtemelen AC/DC - For Those About to Rock la katılmayı planlıyoruz...

kendi bestelerimizden biri ile de katılabiliriz... kazanmak için diil kendimizi gostermek için gittiğimiz çok açık ama...[signature][hline]Can you put a price on PEACE?
I WANNA GET FREE!!!!

[Bu mesaj Quivalen-soth tarafından 23 Eylül 2005 19:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...