Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Eternal

Öne çıkan mesajlar

5 dakka oncekı kayserıde uzerınde gumruk yazan ptt yerındekı konusmalar aynen sole
-buramı kemal gumruk
-he
- nıye kımse yok burda.kımse yokmuuuuuuu aloo
-buyurun
-abıze paket gelecektı yurt dısından acaba burayamı gelıyo.buraysa geldımı onu soracaktık.
-abı telefonlar ozel ısleme tabı tutuluyo.
-yok telefon degıl
-nepekı ne gelıyoo(not sana neeee)
-abı bırkac wowla alakalı kutunun ıcınde belgee(sankı anlarmıs gıbı)
-ha kutu nasıl bıse buyukmu
-orta ebatlarda gaır degıldır galba 2 tane gelecektı
-hım yok abı nezman yollamıslar
-11 de
-oo oo o ozman sen da beklıcen en az 20 gun surer gelmesı
-abı dıger sehırlere aynı anda gonderdıklerı gıtmıs
-olabılır aslanım daha bırda kutu mutu yok olsa wermemmı gelınce ben sana solerım
-abı kemal korukcu adına gelecek bı baksana
-neye bakayım yok ıste aslanım sen gorebılıyonmu
-sessızce- kemal hadı gıdek yoksa ben bunu burda dovecem sonra kutumuda wermıcek gelse bıle

ee sımdı gelde pttye sayıp some. gulme komsuna gelır basına demısler gecen bırı herseyı kaydeden bılgısayar yerıne hafızası guclu adam almıslar oda bana gelmedı dedı dıyen bırıne gulmustum. ozur dılıyom abı senden.burası turkıye heryerde hersey olabılıyomus.
sımdı galıba umutlarım pazartesıne kaldı.
getırmeyın lan getıren top olsun.[signature][hline]Power of Turks
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar izmir'deyim. maalesef bugün gördüm ki bir yığın yeni zarf gelmiş, ve fakat wow ortada yok.

ya daha postacım getirmedi, ya da geldi ama araklandı posta kutusundan.

izmirli arkadaşlar nereyle görüşmem gerektiğini söyleyip telefon numarası gibi bilgileri paylaşırlarsa çok sevinirim. ptt merkezi dağıtımla falan mı görüşmem gerekiyor?[signature][hline]no pity. no mercy. no regret.
Sosyal ağlarda paylaş

Belirli bir süre sendit order statusten kaldırıp gitmiş muamelesi yapar zira normalde varupa ülkelerinde bu sürede ulaşır :) Yoksa bunun gerçekte size ulaşıp ulaşmaması ile bir alakası yok. Geçmiş siparişlerim linkinden bakarsanız hala orda durdupunu ve item shipped yazdığını göreceksiniz. Yani endişeye mahal yok.[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

benimde geldi şu an çok mutluyum :D evde oturuodum yarım saat evvel , boş boş oturcagıma bari gideyimde ram alayım dedim.geldim eve taktım rami tam test ediodum kapı caldı ve o mükemmel sesi taa odamdan duydum ; POSTAAA bi zıpladım yerimden basım dondu valla :D darısı gelmeyenlerin başına...[signature][hline]Burning Legion>Night Elf>Druid>nicki sonra :)
Sosyal ağlarda paylaş

You have no outstanding orders. You can view your complete order history.

yazar order statuste, ordaki linke tıklayın your complete order history 'ye[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

tek dıyebılecegım eger ıslerının geregını yapmayan bır aının yuzune paketım gelmıyosa hhakım zehır zıkım olsun ona
yıll 2005 suna bak kac gun oldu bı yerden bı yere ne gelebuıldı nede posta nerede ooo oo bılen yok tostafulllah ınanın benım kadar bukadar kurfur eden yoktur bugun[signature][hline]Power of Turks
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_ILuVaTaR_, 18 Şubat 2005 14:56 tarihinde demiş ki:
GELDİ LAN GELDİ!!!
sevindirik oldum ehehe iyi yine 5. günde geldi benim pazartesi shipped olmuştu saat 2 gibi gelmiş bende hmen eve gittim tabi.

Nerde oturuyosun ? Bewnimkide 14 ünde shipped olmuştuda.[signature][hline]3 diyolar, 5 diyolar, hopluyolar zıplıyolar, bişiyler oluyo kafalarına göre...
Sosyal ağlarda paylaş

10unda shipped oldu 8. gün hala gelicek çok ilginç ya.Nasıl bir olaydır bu anlamadım.Kayıp mı bizim boxlar acaba.Antalya ya resmen gelmiyor.[signature][hline]Bak postacı geliyor,selam veriyor.Herkes wow a bakıyor,merak ediyor.Bir alliance kutusu getirdim sana çok teşekkür ederim postacı amca.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternal, 18 Şubat 2005 18:39 tarihinde demiş ki:
10unda shipped oldu 8. gün hala gelicek çok ilginç ya.Nasıl bir olaydır bu anlamadım.Kayıp mı bizim boxlar acaba.Antalya ya resmen gelmiyor.

sendit'le görüştüm. diyorlar ki "royal mail, gönderinize kayıp muamelesi yapmadan önce gönderiliş tarihinden itibaren en az iki hafta geçmesini şart koşuyor. bu hafta da bekleyin, gelmezse kayıp sayıp yenisini yollarız."

benimki de şubat 10 çıkışlı.[signature][hline]no pity. no mercy. no regret.

[Bu mesaj silencer tarafından 18 Şubat 2005 20:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hi again.

Thanks for getting back in touch.

Seven to ten days is normal for Turkish deliveries, so I wouldn't worry too
much, as yet.

Have a good weekend :)

ikinci mail'a gelen cevap. posta kutusundan falan yürümüş olabilir, ptt sizin gönderilere adi posta muamelesi yapıyor, kayıt bile tutmuyor demiştim. onlar da diyorlar ki "7-10 gün türkiye teslimatları için normal, yerinizde olsam şimdi pek endişelenmezdim."

haftaya cumaya dek gelmezse, bu sefer başka türlü (dhl gibi)
yollatmayı düşünüyorum.[signature][hline]no pity. no mercy. no regret.
Sosyal ağlarda paylaş

kayıp muamelesi yapılıp da tekrar yollanıcagını ben hiç zannetmiyorum. postacı kapıyı bile çalma zahmetinde bulunmadan bırakıp gittikten sonra eline geçen birinin bana gelmedi diyip tekrar bi kutu isteme olanagıda var buna bi önlem yok bu sistemde malesef.

Not: Bende gameloaded dan 9 unda yollanan paketi hala beklemekteyim.[signature][hline]Gerçek Oyuncunun Mekanı -> GametoGame.net -> Editor
WoW Site -> TurkishWoW
Sosyal ağlarda paylaş

Yardımcı olması açısından 2 gün önce attığım maila gelen cevabı yazıyorum:

said:
Hi Utku,

Thanks for getting in touch.

Orders are despatched from our warehouse in Jersey, Channel Islands via normal
airmail post. Once shipped an order should arrive with a customer within 1
week but we do allow up to ten working days in case orders are delayed along
the way. Items may also be delayed at customs on entering the country should
they stop the parcel.

If you have not received your order by 24th February let us know and we can