Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Eternal

Öne çıkan mesajlar

Yok onunla bir alakası oldugunu zannetmiyorum.Bir süre sonra siliyolardır onu.Benimde elime geçmedi box ama silinmiş order list den.Sadece history de görünüyo.Zaten PTT ürünü verdik diye bir talimatta bulucak teknolojiye sahip degiş şuan.Postaları bile kapı önlerine koyan teşkilattan o hareketi bekliyemeyiz.[signature][hline]Bak postacı geliyor,selam veriyor.Herkes wow a bakıyor,merak ediyor.Bir alliance kutusu getirdim sana çok teşekkür ederim postacı amca.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bir de acaba geldide çalındımı düşüncesi hakim oldu bana :)
Sendit'ten gelen cdler zarf içindemi acaba. Çoluk çocuk bir şey sanıp araklamak isteyeceği bir görüntüsü mü var :)
Normal zarfsa kimse elini sürmez ama kapağı direkt gözüküyosa şüphelenmeye başlayayım şimdiden.
Sosyal ağlarda paylaş

of of walla abı tobe tın pesın alacam bundan sonra algulum wergulum bu ne ya cocuga ıs buyur arkasından sen gıt yeter usandım hergun hergun walla oyuından sotacak bu ptt sendıt turkıye saat kac oldu ken dımı wow movılerıyle avıtuyorum .wc3 de bazen neten dustumu tamamdır gene aklıma wow gelıyo of allahım of[signature][hline]Power of Turks
Sosyal ağlarda paylaş

demın carsıya gıttım adsl e basvurcaktım basvurdum donuste postaneye ugradım srıyım dıye adamlar sevındıler walla hemen verdıler :) 11 ınde shıpped olmustu bıde adsl 2 dk da acıldı acaıp mutlu oldum yanı edırneyım bu arada[signature][hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Blinky, 18 Şubat 2005 10:27 tarihinde demiş ki:
abı antalyada elıne ulasan warmı fıttırdım ha..Postacıyı yaklarsam oldurucem.

+1500 Posthane basmama az kaldı.[signature][hline]Bak postacı geliyor,selam veriyor.Herkes wow a bakıyor,merak ediyor.Bir alliance kutusu getirdim sana çok teşekkür ederim postacı amca.
Sosyal ağlarda paylaş

Oh be sonunda benimki de geldi

ayın 10'unda yollanmıştı, İstanbul Tuzla PTT üzerinden 5 dakika önce elime ulaştı.[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

demin ankara ptt gümrük müdürlüğüne ve posta dagıtım merkezine gittim, büyük küçük bütün gelen paketlerin evragını inceledim yarım saat boyunca isme göre, ülkelere göre, v.s. gümrükten bisi çıkmıyınca, posta dagıtımdan da ismi vererek sordurdum ama nafile benim paket yok ortada.[signature][hline]Gerçek Oyuncunun Mekanı -> GametoGame.net -> Editor
WoW Site -> TurkishWoW
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun elime üzerinde sendit'e ait olduğu belli olan beyaz bir zarfta geldi ve zarfın içi köpüklüydü, dayanıklı olsun diye. Çalınma problemi olacağını sanmıyorum, çünkü normal bir postadan farksız gözüküyor. Sendit'teki order bölümünü de silmişler. Geriye bir tek ekran kartımın tamiri kardı. O da düzelirse hiçbir güç çıkamaz karşıma wowu oynamama engel.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spyro, 18 Şubat 2005 10:31 tarihinde demiş ki:
Postacıya ulaştım bugün.. Dün getirmesi gerekiyormuş ama gelememiş.. Bugün getirecekmiş.. Sahrayıcedit'te oturuyorum ve 10'unda shipped olmuştu... Darısı başınıza arkadaşlar...
An itibariyle elime ulaştı. Gönül horde pakedi isterdi ama çok şükür geldi... Sahrayıcedit - İstanbul...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...