Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Eternal

Öne çıkan mesajlar

PTT ile konuşurken adrese mi teslim, kişiye mi teslim dediler. Bizimkiler adrese teslim grubuna giriyor herhalde.[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

beyler herhalde en sansiz olan benim
bizimki iki bolgenin tam ortasi
ve sag sola gore
totalde 4 postaci fark edior
yani benim 4 postaci takip etmem lazim ve ben birini bile tutturamiorum ........ nasil tekip edicegimi sasirdim siz diyorsunuz ya olmassa postane onunde bekleriz die
benim beklemem gereken yer 4 tane :'(
olmek istiorum
LEYN ETERNAL seni bir elime gecirsem varya sen gaza getirdin pre order verdik alacaktik pasalar gibi ahhhhh ahhhhhhhhh
uhuhuhuhuh :'( :'( :'([signature][hline]Burning Legion>Gnome>Mage>nicki sonra
Sosyal ağlarda paylaş

harbi bazen 20 milyon için değmiyeceğini düşünüorum ama şu anda da, yine büyük bi şanstır ki, asıl bilgisayarım bozuldu. Tahminen wowun gelmesiyle aynı zamanda tamir olucak. Yani zaten wow oyniyamıyacaktım, 20 milyonum da cepte kaldı.. :)[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

bu nedir ya gercekten delirme noktasina gelmis bazi arkadaslar wow un gelip gelmemesi olum kalim meselesi degil gelse ne olur gelmese ne olur en gec 1 hafta sora baslasaniz ne olacak yani nedir bu gaz anlamiyorum millet sizden 20 ya da 40 lvl fazla olsa ne olacak sonucta ayni seyleri yapacasiniz anlayamiyorum sizi cidden veletlerin yaptigi konusmalara benziyo bu ornek verirsem:

arkadasinda x-men oyuncagi vardir..cocuk bunu gour kıskanir bi alisveris merkezine gidip ve bu oyuncagi gorunce babaaaaaaaaaa bende istiyorum bundan diye diye aglamaya baslar ailesi ve butun alisveris merkezine zarar verir..

gercekten ayip ediyosunuz hele hele eternal a laf atmalar falan cidden anliyamiyorum kendi halinize birakiyorum sizi la havle diyerek..

son olarak biz buyumenizi oneriyorum cocuk gibi davraniyosuuz (belki de olesiniz bilmiyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

senin yazını görünce direk büyüdüm ehheehheh

Arkadaşım ne olursa olsun içindeki hırs&kıskançlık ikilisini yokedemezsin. Onlar herzaman ordadır sadece bastırabilirsin ''büyüyünce'' . Burdaki arkadaşlarında (bende dahil) o güdülerini bastırma bilincini yitirdiklerini görüyorum. Buda normal bir şeydir çünkü net ortamındayız. Herkez olabildiğince açık, Kaybedecek çok şey olmadığından dolayı olabildiğince doğru. tabi biraz sınırlandırma getirmek gerekiyor. ama sabretmek zor iştir. insan bi yerden sonra patlıyor.

Onun dışında Şu yaş konusunu hiç anlamıyorum akıl yaşda değil baştadır diye bana 10 yaşındayken öğretmişlerdi. Sizingibi ''büyüklere'' :) hala öğretemedilerse büyük kayıp.

ayrıca eternal a dil uzatma işini şaka olarak yaptıklarını sanıyorum. Öle değilse tabikide kimseye kızmaya hakları yok kimse silah zoruyla aldırmadı onlara senditten.[signature][hline]Still im Hunted
Still im Hated
Now my blind eyes see other Can NOT

[WoW] Valandir nightelf warrior

[Bu mesaj spawn77 tarafından 15 Şubat 2005 17:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

birincisi neden Eternal'ın kabahati oluyor onu anlamadım, çünkü senditten sipariş verme konusunda (yani burda) siparişlerin 5-14 gün arasında geleceğinden bahsedildi defalarca, yani o sizin 534634 level oldular dediğiniz kadar yazıldı nerdeyse, vermeseydiniz sipariş diyecem yani ;)

5 gün olmuş çoktan sabırsızlanmışsınız, tamam Türkiyeye tahminlerin ötesinde erken gelmiş olabilir oyun, gerek avaturke gerekse diğer satıcılara, ama eminim ki öyle olmasaydı ve senditten sipariş vermemiş olsaydınız bu sefer de tam tersini söyleyecektiniz, bu biraz talihsizlik oldu belki ama ne sendit size 3 günde oyunu yollama taahhüdünde bulundu ne de eternal[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Ahhh sendit ahh ağlicam valla yaa sabrım kalmadı hele şimdi ice gaza geldim zor tutuyorum kendimi bi yanda lort bi ada WoW ooofff offf sabır allahım sabır[signature][hline]KARANLIĞA KÜFÜR EDECEĞİNE BİR MUM YAK

[Bu mesaj slayer77 tarafından 15 Şubat 2005 22:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternal, 15 Şubat 2005 21:49 tarihinde demiş ki:
Bedevi olucak abi o
Bahtsız bedeviyi çölde kutup ayısı ......

Farkedermi Eternal :D Yaw bu arada sana teşekkür etmek istiyorum. O kadar arama tarama zahmetinden kurtarıp beni
"sendit.com" gibi kaliteli ve aynı zamanda ucuz bi siteyi bulmamızı sağladın. Bizimle her konuda ilgilenen bi yer buldun valla onun için sana çok teşşekkür ederim :)

NOT:Bu yalakalık yada taşlama felan değil sakın kimse yanlış anlamasın. Ben gerçekten minnettarım. Oyunun geçikmesi tamamen şanssızlık :([signature][hline]3 diyolar, 5 diyolar, hopluyolar zıplıyolar, bişiyler oluyo kafalarına göre...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mad_Wolf, 15 Şubat 2005 21:35 tarihinde demiş ki:
arkadaslar aska gelmeyin eternel benim arkadasim
saka yapiorum yok oyle birsey yane :D

bana diyosan aşka falan geldiğim yok
tam tersine kimin kimle ne ilişkide olduğunu bilmek zorunda değiliz, siz aşka gelmişsiniz sendit 3 günde oyunumu yollamadı diye

sendit'i önerenlerden biri de bendim bu arada, o yüzden eternal öyle demiş böyle demiş ya da tavsiye etmiş olayı değil zaten, bir iki günün hesabını yapıp celallenmenin anlamı yok demek istiyorum sadece[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 15 Şubat 2005 22:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...