Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Eternal

Öne çıkan mesajlar

said:
Lind3r0th, 09 Şubat 2005 19:33 tarihinde demiş ki:
tabi iş pratik gelince zor ama ne bilim bankalarda o kadar güzel hatunlar görüyoruz boş değillerdir heralde ahahah ha hoş ama boş formattalarsa bilemem :)

Eski kız arkadaşımın ablası bankada çalışırdı. Gayet de hoş bir hanımefendiydi ama ingilizce yoktu :)
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe HSBC aradı beni valla =P böyle böyle birşey var neyapalım diye, arada uyuz oluyorum bankaya ama fena çalışmıyor gibiler.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

Sitro'yla benimki tamamen aynı sorun. Bizi ne arayan var ne soran. Sendit diyor biz faxladık, banka diyor Sendit kim?

Tabi ben hala rüyamda Thunder Lizard kesiyorum, rend falan koyuyorum. Bizi ipleyen kim? Rüyamda olaya first person bakıyorum ve altta exprience ve skill barlarım var.
Rend var, Heroic Strike var...
Bana bir şeyler oluyor...

[Bu mesaj Warri tarafından 09 Şubat 2005 19:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bendede tıkır tıkır hallettiler.

İki dakkada bir senditi açıyorum being packet yazısınıda görünce rahatlıyorum. Paranoyak etti wow bizi

Bu arada Town a ilçeyi
county e İl i yazacaktık deme ?[signature][hline]Still im Hunted
Still im Hated
Now my blind eyes see other Can NOT
Sosyal ağlarda paylaş

ekstra die birşey yok adam sadece bana bilgilerini gösteren birşey gönder diyor bu kredı kartı sahını ustune olan telefon faturasına olur ekstra da olur başka birşeyde
Town:il County:İlçe[signature][hline]Retailde görüşürüz...

[Bu mesaj Lind3r0th tarafından 09 Şubat 2005 19:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
spawn77, 09 Şubat 2005 19:46 tarihinde demiş ki:
Bendede tıkır tıkır hallettiler.

İki dakkada bir senditi açıyorum being packet yazısınıda görünce rahatlıyorum. Paranoyak etti wow bizi

Bu arada Town a ilçeyi
county e İl i yazacaktık deme ?

Country Ülke Town İl olacak benim bildiğim kadarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

Oradaki county i boş bıraksanız bile olur, hatta daha iyi olur.
Çünkü Türkiye'deki idari sistemdeki ilçe diyemeyiz ona tam olarak, zaten il den sonra geliyor ve county / state gördüğünüz gibi.[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Huntress of Anatolian Sunrise
Sosyal ağlarda paylaş

HSBC ingiliz bankası olmasına rağmen benim bildiğim birbiri ile alakası yok yoksa ingiltereden aldığım kartı burdada rahat rahat kullanabilmem oraya gittiğimdede sorun yaşamam gerekirdi =p[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...