Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Eternal

Öne çıkan mesajlar

Hi Melih,

No bother at all - I am happy to help where I can! :)

If there is ever anything else that I can do for you please get back in touch.

Regards,

Lynne

--
Lynne Fyfe, Customer Care
www.sendit.com - entertainment to your door

lol tesekkur mesajı yapmısdım oda bana yazdı ozellıkle su kelıme cok guzel back in touch. ahh lol du neyse hemen mesaj cekımde telını fılan ıstım aheah lol[signature][hline]Server---6 Troll Rogue--Melih
Sosyal ağlarda paylaş

Evet onu aynen yolla Bu Lynne bana kaba davrandı No problem at all falan demedi ki adam mı kadın mı neyse aranızda onunla en kibar konuşan iddia ediyorum bendim. Seni gidi ingiliz seni... Harbi aynen de Gangren'in dediğini.[signature][hline]Ey Türk

Yukarıda gök çökmedikçe
Aşağıda yağız yer delinmedikçe
Senin İl`ini, Töreni
Kim bozabilir?

BİLGE KAĞAN
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 09 Şubat 2005 19:22 tarihinde demiş ki:
packed.

Ya söylemeyin şöyle burası unpackedlerin mekanı :) İmreniyoruz :)[signature][hline]Ey Türk

Yukarıda gök çökmedikçe
Aşağıda yağız yer delinmedikçe
Senin İl`ini, Töreni
Kim bozabilir?

BİLGE KAĞAN
Sosyal ağlarda paylaş

ilu daha somut şeyler yolla abi kredi kartı kimin üstüne babanınsa telefon faturasını yolla ne bilim bunların amacı adresi onaylamak değilmi? yani kredi kartı sahibi ile birşeyin uyuşması lazım scanner yoksa webcam var abi webcamın yokmu?[signature][hline]Retailde görüşürüz...

[Bu mesaj Lind3r0th tarafından 09 Şubat 2005 19:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Warri, 09 Şubat 2005 19:27 tarihinde demiş ki:
Benim gittiğim bankada ing bilen varsa ben de Tauren'im :)

Latifeydi zaten ya... İyi de benim uzaktan bir tanıdık vardı bankacı kendisi güvenlik görevlisi falan değildi ama bilmiyordu ing :) O da aynı bankanın mensubuydu. Hatta baya kademe atlamıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi canım mesela Türkiye'deki en iyi ingilizce konuşan adamı Antalya'da bir balık restoranında doğulu bir vatandaşımız/abimiz olarak gördüm. Bir tanıttı balıkları arada espriler falan adam türkçe'den daha hızlı ve hatasız konuştu aksan bozuk olsa da. Çok imrendim demek ki iş pratikte bitiyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_ILuVaTaR_, 09 Şubat 2005 19:22 tarihinde demiş ki:
pff be simdi ne göndercem ben bunlara scannerım yok ühü =)

Fotoğrafını çekiceksin, alıcaksın eline, ışığa doğru tutup güzelcene çekiceksin, sonra attach ediceksin maile.[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Huntress of Anatolian Sunrise
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sitro, 09 Şubat 2005 19:32 tarihinde demiş ki:
Sendit bankanizdan onay bekliyoruz diyorken bankayi aradigimda boyle bir siparisle ilgili bizden onay isteyen bulunmuyor diyor. Ekstreleri cope atan ben de burada sinir krizi geciriyorum tabi ki..

KARDEŞ AYNI OLAY BANA OLUYOR.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...