Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Eternal

Öne çıkan mesajlar

said:
Apache, 09 Şubat 2005 01:08 tarihinde demiş ki:
footlocker sana mail geldimi paranın çekildiği konusunda birde ne kadar çekildi fiyat olarak?
apache sanırım 28 pound çekilmiş adam bana dolar olarak söledi çünkü ödeme dolar olarak yapılıo HSBC ye oda sanırım 58 dolarmı ne tutmus mail almadım daha ama adamlar bana oyununuz postalanacagı zaman paranızı cekıcez demişler di ki 20 ocakda verdım sanırım siparişimi[signature][hline]msnim heklendi küfür edilirse ben değilim şimdiden herkese özürdilerim
Sosyal ağlarda paylaş

ben bankayla konuştum,şu ana kadar para çekmeye teşebbüs olmamış.Ve bu arada bir şey öğrendim şansa.vadeli alışverişlerimin tüm taksitlerinin toplamı bugünden limitimi dolduruyormuş ve benim kartın limiti dolmuş.Hemen limit artırım talebi aldılar ama 2 günde artar dediler.Bende hemen giitim başka bankadan sanal kart çıkardım.Şu anda 2 ayrı kartla pusuda bekliyorum.Biri olmazsa bir,(oda olmazsa üçüncü biri pek hayırlı olmayacak gibime geliyooo :) )[signature][hline]CoH:CONTRALLER lvl 21 illusion/radiation controller
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar benım kartımdan cekılmıs 8 subatta ve bizim sitede statülerde sorun var gözükmüor mail attıgımda sorun yok demişler di parayıda cektıklarıne göre sorun yok ama oyunu yolladılar mı o konuda bılgım yok mail atıcam birazdan[signature][hline]msnim heklendi küfür edilirse ben değilim şimdiden herkese özürdilerim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...