Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kal Online

Daniel

Öne çıkan mesajlar

http://www.kalonline.com/

girip bakabilirsiniz güzel bir oyuna benziyor indirdim grafikler güzel knight online gibi bir şey

yanlız siteden indirilmezse googledan aratıp indirebilirsiniz bunun için yeni bir bölüm açmak mümkünmüdür ?[signature][hline]| Msn |
İnsanlığın adı para,bu hayatın tadı para,hasret kaldım dostluklara...!
Sosyal ağlarda paylaş

biraz daha ayrıntılı bilgi verebilir misn acaba oyun hgakkında ?[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Knight online oyniyanlar bilir...

oyunda 3 tane karakter seçme şansın var

1-Knight(Savaşçı)
2-Magician(Büyücü
3-Archer(Okçu

Level sistemli oyun npc'ler var yaratıklar falan öldürerek level kasıyorsun tabi skillerin var silah kullanımıyla ilgili fln level kasarak onları arttıyorsun diğer online oyniyanlarla savaş yapabiliyosun falan bayaa zevkli uo'nun gelişmişi ve level sistemlisi diyim ben size knight online'ında çok benzeri.[signature][hline]| Msn |
İnsanlığın adı para,bu hayatın tadı para,hasret kaldım dostluklara...!
Sosyal ağlarda paylaş

bukadar salak bi üyelik olayı görmedim ben ya. First name-Middle Name-Surname var ya benim middle namem yok boş bırakıyorum lütfen middle name girin diyo. sonra bi şifre giriyorum çıkan uyarı aynen şu:
6 ile 8 karakter arasında bir şifre girin.

bukadar gerizekalı bişey olmaz 6 ile 8 karasında kaç karakter var!!!!!!!!!!!!! şifreniz 7 karakterli olabilir yazmıyor 6 ile 8 arasında olabilir diyor of allahım ne gerzek bir üyelik işlemidir.[signature][hline]Guild Wars
Guild--> Dark Saga [www]
Xenocide The Turk (E/Mo)
Yirtik Rahibe (PvP Healing Monk)
Elessar Kabraxis (R/N)
Abuzer The Kadayif (PvP IWAY W/R)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...