Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ko Günlüğü...

SteelBB

Öne çıkan mesajlar

ahh bugün lvl 39 oldum clana yeni elemanlar aldım çok iyi geçiniyoruz artık alıştık birbirimize asistan işini hallettim cengiz han clanda asistan oldu iyi biri sevdim level almamda çok yardımları oldu o ve diğer arkadaşlarımın .
çok üzüldüm bugün ayrıca insanları banlamaktan hoşlanmıyorum ama birini banlamak zorunda kaldım ikide bir bizi sattı arkadaşlarla hem fikir olarak ban yedi hepimizin bir tarafına kodu gitti nese onada başarılar dilerim ama üzdü beni bir daha böyle olayların yaşanmasına izin vermeyecem ...[signature][hline]HisarOyun.Com&FrpNet.Net
CeyhunAlyeşil
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük
haram oldu bana lvl 45 in üstüne çıkmak 1 haftadır lvl 45 im bugün zorladım 46 oldum czde 2 kere öldüm parada yok np alamıyoruz silahlar zaten çaraveş adam kesemiyoruz. hayır czde ölmek koymuyoda öldügüm şey beast oldugu için gırtlagım dügümleniyo sinirden tek ona yanıyorum.[signature][hline]Don't throw rocks if u r living in a house glass
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili gunluk. bu sana yazdigim ilk yazi olacak. japko'da lvl40'in esigindeyim. chitin pauldron gecti elime bi tane. diger chitinleri de tamamlayacam bir iki gunde insallah. bu arada bir yerlerden ucuza mirage da kapatmam lazim. onlari upgrade etmem lazim ooof ne cok isim var ya...

bundan sonra abyss kirmaya son verdim abyssleri direk satiyom..bugune kadar cikan en iyi sey us, habire kek veriyor miraselth serefsizi. lvl55 olmadan abyss kirmam bir daha hem 70k dan aninda gidiyor guzel para geliyor...

bugunku banlama olayina gelince...arkadasin banlanmasi gayet normaldi sen uzulme hangman kardes....herkesi kil ettiydi bir gun once zaten ayni adam...[signature][hline]JAPKO - TuMaN - lvl 39 katil

[Bu mesaj MaoTun tarafından 20 Şubat 2005 09:07 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj MaoTun tarafından 20 Şubat 2005 09:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

SEwgili günlük dün akşam sawaş vardı humanlar tarafından 3 kere acımasızca katledildim amma pelerinli bir humana son darbeyi wurarak 50 n.p kazandım
bu arada ewe geç gittiğimiçin bizimkilerden fırça yedim
zaten sawaşta 1 adam farkla yenildik
bunun yasını tutuyom bu üzüntü bana yıllarca yeter ...............[signature][hline] ...... OKUMA YAZMAM YOK
::::::: BARNAK BASTIM
:::::::
:::::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AsTrA, 20 Şubat 2005 09:53 tarihinde demiş ki:
SEwgili günlük dün akşam sawaş vardı humanlar tarafından 3 kere acımasızca katledildim amma pelerinli bir humana son darbeyi wurarak 50 n.p kazandım
bu arada ewe geç gittiğimiçin bizimkilerden fırça yedim
zaten sawaşta 1 adam farkla yenildik
bunun yasını tutuyom bu üzüntü bana yıllarca yeter ...............

Biz sizin keepernizi öldürdük önemli olan bu.Çok can yaktım mumuahumhaumaumh özellikle breth önünde muamuhamhau çok zewkliydi tek sword dancingle 5 6 adam aldım muahuahmauh acımadım türk yavur el ele tutşturdum öyle kestim çok zevkliydi muhauahmauhau :D:D:D KATLİAM........[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL_TR
CLaN :TnT
LvL :6x Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

bugüm 45 oldum! bu inferno dene seye bayıldım baya ugurlu geldi! 1 adet kecon captainden kekuri ring ardındanda kekukikukeka dan kekuri ring cıkardım 14m para! aama cıkarana kadar 2m exp kastım valla! bugun sanslıyım :)[signature][hline]Server: Ares
Nick : Kefase
Class: Mage
Race: insan
LvL: 4x
Clan: yok abi clan felan bulamadım :(
Sosyal ağlarda paylaş

Biz sizin keepernizi öldürdük önemli olan bu.Çok can yaktım mumuahumhaumaumh özellikle breth önünde muamuhamhau çok zewkliydi tek sword dancingle 5 6 adam aldım muahuahmauh acımadım türk yavur el ele tutşturdum öyle kestim çok zevkliydi muhauahmauhau KATLİAM.....
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk...icimi dokmeye geldim sana...

biraz once butun param ustumdeki pauldron falan hepsi upgrade ugruna yandi gitti..ben bu upgrade olayini cozdugunu iddia eden adami yolda gorsem oldururum herhalde su anki ruhsal durumum icinde...

daha yeni iron crossbow satip aldiydim kitin pauldronumu daha yeni giymistim 39 olup...off be sabah sabah icirtir bu oyun adama be...

ben uzun sure girmem oyuna bu durumdan dolayi herhalde...hic para kalmadi ustune ustluk yeniden fp'ye donmek zorundayim....aq ben boyle isin gunluk...

:( of be of...:(

:( aglama efekti de yapacam buraya ama nasil yapacagimi bilmiyom... :(

[Bu mesaj MaoTun tarafından 20 Şubat 2005 10:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gladros, 20 Şubat 2005 10:42 tarihinde demiş ki:
astra lvlın kaçki buri sword disco yapıyor unutma 60 olan wariorlar öle kolay yatmazlar

Şaka yaptım ben yahu burial beni bir vuruşta alır(Bu arada HP sadece 500),benim onu öldürmem imkansız ben ona bi kere wurana kadar o bana 10 kere vurur lvl bakımından büyüğümüzdür saygılar..........[signature][hline] ...... OKUMA YAZMAM YOK
::::::: BARNAK BASTIM
:::::::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AsTrA, 20 Şubat 2005 12:16 tarihinde demiş ki:
said:
Gladros, 20 Şubat 2005 10:42 tarihinde demiş ki:
astra lvlın kaçki buri sword disco yapıyor unutma 60 olan wariorlar öle kolay yatmazlar

Şaka yaptım ben yahu burial beni bir vuruşta alır(Bu arada HP sadece 500),benim onu öldürmem imkansız ben ona bi kere wurana kadar o bana 10 kere vurur lvl bakımından büyüğümüzdür saygılar..........

lol:D:D:D[signature][hline]Nation :EL Morad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hexxhexaben, 20 Şubat 2005 10:42 tarihinde demiş ki:
allam bugünde dt,hq,tk,sq,df kestik hiç bişey çıkmadı ,böylede şans olurmu bırakıcam oyunu, hatta samma dan mage linen pants çıktı oyunu silcektim a.k. imdaaattttt!!!!

Arkadaşım sana yemin edebilirim günlerdir bunlardan günde 2şer 2şer kesiyoruz ve % 95 inde sadece coin çıkıyor kesmeye dewam :-)[signature][hline]Nation :EL Morad
Sosyal ağlarda paylaş

sevgılı gunluk dun tam bır kabustu foruma bırı up. yapmanın yolun acıklaıs basta ınanmadım sonra denıyım dedım ne olucak once bill die bir sılah wardı denım dedım bırıkmısde up scrullarım wardı 10 tane kadar basım dedım neolcak 7 ye kadar bastım bırden allah dedım zengın olcam keske 7 debırksaydım 8 de patladı sonra dedım belkı bıraz dogruluk payı wardır elımdekı +6wızard stafı koydum ılkınde kırıldı bende o an yıkıldım 1m param wardı denedım harcadım hepsını olmadı gıttım butun gece abbysde sabahladım 1m daha yaptım onuda harcadım olmadı kaldım oyle ıımı gunluk asamda yok ne halt yıycem ben sımdı gunluk soylesene[signature][hline]Biri çay koysun lütfen!
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük 41 lvl oldum %70 te bıraktım gece dav etmeyi plalıyorum çok yoruldum clana bir kaç yeni arkadaş daha geldi ne yazıkki içimizden biri japkoyu bıraktı lvl 60 charı bırakıp burda level kasmak zor geldi teufell_tr ye eski serverında başarılar diliyorum clan kasası kurmak ve pelerin almak konusunda bazı fikirler düşündük akla yatkın öncelikle pelerin konusuna yönelmeyi düşünüyorum çok para istiyor ama clan arkadaşlarıma güzel bir hediye olur bakalım zamanla her şey olur[signature][hline]HisarOyun.Com&FrpNet.Net
CeyhunAlyeşil
Sosyal ağlarda paylaş

sevgılı gunluk yatmadan bak neyle karsılastım. senle paylasmak ısteım ılkdefa olmekten bukadar cok zevk aldım .ustume bır basısı wardı gorıceksın ama o an ss alamadım boyle daha bakınırken bır ss aldım bak bakalım sencede guzel degılmı

[Bu mesaj Dismandler tarafından 21 Şubat 2005 04:13 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

sevgili gunluk.

bu gecen gece olan upgrade dangalakligindan kaybettigim kitinler icin para kastim.

en sonunda da bi tane kitin pauldron +1 aldim.onu +2 ye cikardim.para kasmaya devam etmem lazim bastan asagi kitin olmam lazim gelecek hafta sonuna kadar....[signature][hline]JAPKO - TuMaN - lvl4x katil
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük gece 3 saat boyunda anvilin yanında oturdum ve bekledim.
kendi sabrıma saşırdım.
3 itemdan 2 sini upgrade ederek rahat bir uyku uyudum.
fakat şunu öğrendim.
4 den 5e bus kullanmak 2.5m bus-250k nus=2.250m ile bir anda 10 m kazanılıyor.keşke kullansaydım
off offf[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: Lifestoned
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili gunluk,
bugun yakla$ik 50 tane abyss kirdiktan sonra elime hicbir$ey gecmemesi sonucunda sevgili arkada$im miraseth'e kafa atmak suretiyle mudahalede bulundum. araya dostlarimiz girdi, tam affedecektim ki ozur icin bana cake getirmi$. bu sefer kendimi tutamayip ucan tekme attim. kafam cok kari$ik..[signature][hline]Nick: Druenler
Level: 4X
Clan: ::SuperNoVa::
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

s.g.

Yeni Charımla şaka maka çok iyi anlaştık. Dün ben ve clandan 3 kişi Atilla, DT, Shaula kestik ve eşşen baca çıktı bu yüzden çok mutluyum. Ve artık şundan eminim Eğer bi boss u kısa sürede kesemesseniz hiç bir şey çıkmıyor. Bundan bi hafta eslanta kesmişler clandakiler ve bi shauladan Chtin Bow, Raptor, Coin, Fp falan birşey daha çıkmış ama unutttum. kısacası 5 item çıkmış. O yüzden hızlı kesmeye baksın herkez. şimdi tek ihtiyacım statları sıfırlamak ve Ncs olmak. Ve bu ay sarım premium üyelik alınca Name change scroll vericekmiş. Hadi hayırlısı bakalım... Birde unutmadan battle priest gerçekten güzel biş karaktermiş... Abyss de 2 chtinli warrior (lvlları kaç bilmiyorum ama prvklardı) Bi lvl 60 mage bide düşül lvl mage kestim. Ondan sonra aşağı katta plerinli bi warrior kestim lvl 60 tı oda. (lvlları ölürken canları %30 un altına düştüğünde kızmızı oldukları için anlıyorum)[signature][hline] "Bu Sabah Bir Umut Var içimde... Nasıl Olsa Geri Gelirisin Diye. Her Şey Yerli Yerinde Yine... Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı...."

[Bu mesaj SteelBB tarafından 21 Şubat 2005 10:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...