Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ko Günlüğü...

SteelBB

Öne çıkan mesajlar

iyi Genede peş peşe caktıgın icin sorun yok :D Bekleme süresi 0 neredeyse güzel bi parti buldunmu elinede raptor cektinmi daha ne istion :D[signature][hline]
Server:JapKo 3
Nick:KuardoN
LvL:LvL Önemli Deil Japonlar Beni cok sevio bende onlari.
Clan:Epicurean
NP:Farketmez Clan Grade 2 :D
Not:I love Japan.
Japkoda Oynuyorsanız Sakın Türk oldugunuzu saklamayın eger i am from USA derseniz kimse sizle konusmaz Türküm derseniz Kral Ediolar :D
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük bugün Clandakiler zorla Colony Zone'a götürdüler beni Healer lazım diye. Ben Mage kasmak istiyordum ama clandır ayıp etmeyek dedik. Anladıkki healer olsun olmasın partideki en yüksek lvl 45lik bir mage varsa o parti duman olur. Benim heal büyülerime hiç gerek kalmadı. Bir kaç orc eğlencesine etrafımızı çevirip vur kaç modunda temizledi hayırlısıyla. 4. seferden sonra yemin ettim 45in altında gitmem o mekana.

Mage ile Pooka bile kesebildiğimi farkettim. Ama pookalarda yaklaşabildiklerinde beni kesebildikelrini farkettiler. İlginç bir deneyim oldu.[signature][hline]Kafam basmadığı için arada yanlış mesajalr yazabilirim. Lütfen mesaj sahibine bu hataları normal bir dille belirtin. Eleştiriyi yararlı bulurum ama sınırlarını aşarsa pek sevimli olmazlar ve karşı tarafı aksini yapmaya iterler.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük,
S.a öncelikle :D 2 gün önce hacklendim trade ve keyloggersız böyle bir cunupluk işte. Hemen ardından xigenonda archer actım human Level 32 oldum 6 saatte..
Clan arıyordumki Turks clanını buldum sultans a almadılar civcivi gördüklerinde :D
Herneyse gunluk kimseye solemessin sen bana bi cıtır ayarlasana yap kardesine bi kıyak bea. Neyse görüşürük ararım seni bi ara :D
Sosyal ağlarda paylaş

:D Günlükle konuştum yok öyle bi kıyak falan;)

Neyse Günlük hala xgenonda char değiştiricek bi adam bulmadım. Nasıl olurda x den hiç kimse ares te oynamak için karakter deiştirmez. Ne bağımlı bi server mı ş ya![signature][hline]fighter/mage hybrid karakter:
fighter: ben kilicimi cikarip yaratigin fireball'unu bloke ederken bir yandan obur elimle kitaptan lightning bolt buyusu okuyorum..
DM: oldu..

Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük, lagden sıkıldım, oynamama kararı aldım bir süre :)[signature][hline]NTV'deki NBA Stüdyo programından bir diyalog:
- Evet, Amerika'daki seyircilerimizden de bize sorular geliyor. Şimdi Middle East Technical University'den gelen soruyu sizinle paylaşacağım.
- Ya, o bizim ODTÜ değil miydi?
- O_o
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dentazor, 16 Şubat 2005 17:46 tarihinde demiş ki:
burial cım ben tankım orcla morcla işim olmaz 62 ye kadar.
ama bizimkiler keserken ben townda leech ederim o ayrı :P

lol sen tanksın 62 ye kadar işin olmaz spi bana raptorunu werrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :D:D:D[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL_TR
CLaN :Hiç Olmadı......
LvL :6x Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

Yaşasın günlük çok sewinçliyim bugün tam 10 tur harpy yaptık we ben level atladdım
Sagolsun abilerimiz aldılar partye (benden ezikler de wardı en azından infernomuz war dimi yani) tam 30 Xp harpyde 28 Xp de DTS de kastım yaşasın................[signature][hline] ...... OKUMA YAZMAM YOK
::::::: BARNAK BASTIM
:::::::
:::::
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...