Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu Gm ler bizlen dalga geçiyor!

l_Sarsie_l

Öne çıkan mesajlar

http://forum.paticik.com/view.php?id=150322

Bu adresteki yazıyı yazdımya bu sefer karşıma çırılçıplak bir adam elinde silah bile yok tu ona daldım bana dokunmadan gebertti.Çıplaktı elinde bişi bile yokru yumruk attı sadece ve orgdu roque düründendi buda nedeyim yani ismi _fantastian_ buda benim yalancı olmadığımı gösterir işşallah(apost kesiyoduk 5 kişi hepimizi gebertti)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
l_Sarsie_l, 28 Ekim 2005 15:49 tarihinde demiş ki:
http://forum.paticik.com/view.php?id=150322

Bu adresteki yazıyı yazdımya bu sefer karşıma çırılçıplak bir adam elinde silah bile yok tu ona daldım bana dokunmadan gebertti.Çıplaktı elinde bişi bile yokru yumruk attı sadece ve orgdu roque düründendi buda nedeyim yani ismi _fantastian_ buda benim yalancı olmadığımı gösterir işşallah(apost kesiyoduk 5 kişi hepimizi gebertti)

meuaheuaheuaheauehauehau

Ewt öle adam çok czde ben bakıyom hiçbirinde silah yok :p
5 nizi demi kesti nasıl kesti oraya toplu spike mı attı :p
zayhgauzhuahzuazha
[signature][hline]Name: ::TaLkative::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 61 %25
np: 180 k +
Job: Paper Mage
ORCC
Sosyal ağlarda paylaş

heheh bencede uyu dostum sen...yada oyunu bırak tedavi ol...önceki mesajında da zaten karşıdan gelen elemanın çitin goblin giydiini sölemişsin.üstündekinin çitin olduğunu hadi annadında bi de goblin olduunu annadın valla helal olsun sana[signature][hline]love is the name
s.x is the game
forget the name
play the game
Sosyal ağlarda paylaş

Sen kimseyi sallama ve yazmana devam et. Ben yazılarını hayranlıkla takip ediyorum. Potansiyel bir hayran kitlen olduğuna da inanıyorum. Başarılar...[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır
Sosyal ağlarda paylaş

:D[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır
Sosyal ağlarda paylaş

Bence onları da görmüştür ama henüz yazmaması normal. İlgi uyanacak ki şaheserler gelsinn. :) İftardan sonra görüşmek üzere...[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Sosyal ağlarda paylaş

Bu adamin önceki topic ve hikayesi
Cz de yolda gidiyordum civciv çıktı bitane ama ne civciv pelerin melerin böle cihitin goblin giymiş elinde son model silah üstüne insan benden yana baktım arkadan 4 org ona dalıyo benim yanımda 2 insan vardı.orgların saldırdığı adam bize daldı!üstüne insan bide herkez onu kemey çalışıyo sonra aniden org oldu(ağzım açık kaldı o sırada)ama baktım bana 50 koyuyo saldırdım ona 1000 çakıyom şeridin %1 i gerilemiyo sonr abaktım geldi bana 3432 kodu ağzım açık kaldı sonra durdu kimseye saldırmıyo bizde ok basmıyoz herkez geberdi şaşkına döndük orglarlan konuşuyom nasıl oldu anlamadım o sırada naiden dirildik 2 kez kesi 100 np aldı benden şaşkına döndüm kafam manyakladı orda öle durdum ben bu şekilde 1000 np aldı resime basıyorum çekmiyor foro çalışmıyor aklım uçtu gitti resliyo kesiyo resliyo kesiyo kafam afallak oldu gm midir nedir manyak oldum sonra yaratık oldu aniden death ordan geçen bi 6 kişi vardı harpy e gidiolardı sanırım baktım death olan adam onları kovalıyo isminide dorgon tohot yapmış onlarda bos zannetti daldı geberdi sonra insan oldu onları gebertti aklım almadı böle şeye aklım almadı şokey oldum o anda!!!!

ya bazi dikkat etmeniz gerekli yerleri koyi yazim dedim ama hepsi önemli kısaca özet veriyom civciv chitin goblin kesin reduce basilidir ona sen emin ol eziq adam civcive 1000 vuruyor intihar et:D adam 3452 koydu eminim bu adam lvl 1000 z r ile vurmustur skile gerek yok ki arkadas codeleri cözmüs tabi orclarla konustu kendisi human birbirlerine ##&{[{ yazdilar arkadas biliyor bu dili sora masalla 1000 np kaybetmis yaninda 4 tasdan rezlese en az 80 tas 30 tan rezlese 600 tas hesaplayin arkadas o sirada transformation scrool ve name change kullanmis boss olmus iste bu adama biri recete vermisdi hatirliyom uygulamamis doktor bey direk kapatin bu genci tımarhaneye
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 28 Ekim 2005 18:29 tarihinde demiş ki:
sarsie git bi öl , özürlümüsün nesin ,bide durmadan ısrarla topic açıp duruyon

abi adama böle demeyin pm attı oyunda bana atros spike çakmış elinde staff varken.. :D[signature][hline]Server: Ares
Clan : FriendShip
Race: Elemental Lord
LvL : 61
i Love OssuRuk :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...