Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sandık İçi - Ersin Karabulut

Queen

Öne çıkan mesajlar

Evet sonunda penguen dergisindeki en sevdiğim bölüm olan sandık içini sitelerştirdim.Siteyi dün kurduğum için, sadece bir tane var o da bu haftaki.DbYE denem çin 3 tane ekledim şmidi am bayağı olcaka bu ay içerisinde.Umarım hoşunuza gider.

Adresi unutmuşum Site
hostingden dolayı Dev'e teşekkürler[signature][hline]Quantum Unit Engineered for Exploration and Nullification
OkuzumTruck'tım ben aslında.

Oha falan olunmaz, oha falan doğulur.

[Bu mesaj Queen tarafından 20 Eylül 2005 17:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ilk sayılardan başlıyarak konulsa aslında güzel bir kaynak site olurdu.
neredeyse her sayısı ve cilti var bende penguenin de.. scanner yok işte kötü olan o.
(level da var ehehe)[signature][hline]Beş Hececiler
[WwW]Bonecrusher, QAOSbringer, [QAOS]Bonecrusher vs...
-I didn't expect a spanish inquisition.
-Nobody expects the spanish inquisition!
Sosyal ağlarda paylaş

Ha patinin temasını kullandım ben tema olarak güzel oldu.Ya yakında tarıcaz zaten arkadaşla Sandık İçini'nin diğerlerini.[signature][hline]Quantum Unit Engineered for Exploration and Nullification
OkuzumTruck'tım ben aslında.

Oha falan olunmaz, oha falan doğulur.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm bence yapılmasaymış daha iyyimiş adma kitrabını dahah yeni çıkarttı millet o kitabı alacğaına internette var nasıulsa diye kitabı almaz düşüncesiyle muhtemelen kapanacak önce bi kendisine sorsaydınız..

ve hâlâ ersinin karakteri iyi mi kötü mü karar veremedim o kadar değişik şeyler duyuyorum ki.. adam ergenliğe yeni mi giriyor ne[signature][hline]HeadShot Studios
S.D.N.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

bu arda şahsen ben böyle dergilere çzim yapan biri olsam benim karikatürlerim kendime ait olmayan bir sitede yayınlansa çok kızardım yani belki bana şirinlik olsun diye yapılıyordur ama pek de şirin durmuyor kendimi ersin karabulutun yerine koyuyorum, kitabım daha yeni çıkmış henüz daha kaç baskı yapmış ya da yapmamış çat diye böyle bir sit çıkıyor karşıma benimle alakası yok..

kötü bir durum bir çizer için[signature][hline]HeadShot Studios
S.D.N.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...