Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telekom'u Şikayet Kampanyası

Davion

Öne çıkan mesajlar

aslında bana bu oayın bir zararı yok
hatta yararı var

256k kotalı kullanıyorum
indirdiğim şeyler belli
sınırlarımı biliyorm

sadece zamandan tasarruf olacak ama herkes benim gibi olmak zorunda değil

herşey bir yana

http://adslkota.ttnet.net.tr/
connection refused veriyor[signature][hline]Turuncu Pati... Ne o öyle beyaz, mor, eflatun, çingene pembesi pati fln ya.
Msn:[/b][email protected]
Gmail:[/b][email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Masteis, 27 Ekim 2005 22:00 tarihinde demiş ki:
çok şerefsiz bir ülkede yaşıyoruz. 1 kasımı iple çekiyordum haberi alınca küfrettim. Allahım ya ingilterede 10mbit internete adamlar bizim 1024'e verdiğimiz parayla bağlanıyor. ABD desen überleşti. Irak bile bizden yüksek teknolojiye sahip

töbe töbeeee.[signature][hline]|Chaos Design & Hosting| |Sindarin MMO| |Ultimatr.Net| |Storm UO|

Evlenilcek Kız Aranıyor

[Bu mesaj Tcpip tarafından 27 Ekim 2005 22:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu şerefsizlerin ne planladıklarını şimdi daha açık anlıyorum.

Herkezi KOTALIYA geçirmeye çalışıyorlar ama neden?
5gp'dan sonra her mb başı 0,0008ytl buda 1gp'da 8ytl yapıo galiba.

Neyse konuya gelelim. Biliyor ki bizim insanlarımızın %80+'i gece gündüz bilgisayarını açık tutuyor. Şimdi gelelim asıl konuya. Belki fark edenler vardır aranızda;

Böyle arada sırada saçma sapan sayfalar açılır yok poker oyna yok bilmemne die. Popup blocker bile engelleyemiyor kendiliğinden açılıyor. İşte makina başında olmayanlar için güzel bir tuzak. Azda olsa güzel download yaptırır o böylece ayda 5gb gireceğine 7-8gb hatta daha fazla bağlanmış olacak. Vereceği aylık para 20 ytl ekstra olcak.[signature][hline]I want to hurt you just to hear you screaming my name
kamilsu, 02 Eylül 2005 18:58 tarihinde demiş ki:
TAYYAR TARRAGINI KIRARIM ADAM OL
tekme tokat yumruk tırnak sac cekme ısırma yontma.

Yeni blog güzel blog,cillop blog,arşivli blog
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Masteis, 27 Ekim 2005 22:11 tarihinde demiş ki:
Bu şerefsizlerin ne planladıklarını şimdi daha açık anlıyorum.

Herkezi KOTALIYA geçirmeye çalışıyorlar ama neden?
5gp'dan sonra her mb başı 0,0008ytl buda 1gp'da 8ytl yapıo galiba.

Neyse konuya gelelim. Biliyor ki bizim insanlarımızın %80+'i gece gündüz bilgisayarını açık tutuyor. Şimdi gelelim asıl konuya. Belki fark edenler vardır aranızda;

Böyle arada sırada saçma sapan sayfalar açılır yok poker oyna yok bilmemne die. Popup blocker bile engelleyemiyor kendiliğinden açılıyor. İşte makina başında olmayanlar için güzel bir tuzak. Azda olsa güzel download yaptırır o böylece ayda 5gb gireceğine 7-8gb hatta daha fazla bağlanmış olacak. Vereceği aylık para 20 ytl ekstra olcak.

inan telekom para kazanmayı planlayamıyor cunku onu düşünecek yerleri ağrıyor.

bu kampanya'nın tek bir amacı var. çok düşük seviyedeki baglantıyı biraz daha yükseltmek DAHA DOGRUSU OYLE GOSTERMEK.[signature][hline]|Chaos Design & Hosting| |Sindarin MMO| |Ultimatr.Net| |Storm UO|

Evlenilcek Kız Aranıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Ya cidden eylem yapalım. Yokmu kardeşim Türkiye'de şöyle İnternet Kullanıcıları Birliği falan :P Eylem yapsınlar katılalım nedir bu çektiğimiz çile.[signature][hline]Kasksız girme inşaata canın yanar. Kondomsuz girme ilişkiye hayatın kayar!
Paticik Abazalar Birliği Başkanı
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler bişey daha diyim. 256K sınırsız hattı olanlar aklı varsa kapattırmasın :) Bi daha açtıramazsınız valla. Biz şu an şanslı ADSL ve Kotasız kullanıcılarıyız :) Aman ölüm olsa kapattırmayın yoksa bi daha sınırsız kullanmak için 99 milyon bayılmanız gerek :)[signature][hline]Kasksız girme inşaata canın yanar. Kondomsuz girme ilişkiye hayatın kayar!
Paticik Abazalar Birliği Başkanı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...