Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pelerin herşeymi??

pasolezzet

Öne çıkan mesajlar

ya bu pelerinin görünüşten başka adama kattığı bişşey varmı allahaşkına? civciv ve civcivlikten yeni çıkmış tavuk veya horoz kardeşlerimiz pelerinli adam görünce hemen "aga clan plz" i yapıştırıyolar.. arklar ben artık bi antipelerinciyim..bugüne kadar şekil kaygısı gütmedim,bugünden sonrada gütmem..bana hak vereceğinizi umuyorum :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

walla ben pelerinimi seviorum :D onsuz olamam:P
şaka bi yana pelerin aslında o clanda bulunanların bu işi çözdüünü ve dierlerinden bi farkının olduunu gösterir.. bence bu gayet güzel neresi yanlış anlamadım..[signature][hline]Server: Ares
Clan : FriendShip
Race: Elemental Lord
LvL : 61
i Love OssuRuk :D
Sosyal ağlarda paylaş

ehuehuehu bu cok komik aynısı bizim cafede bi cocuk yapmıştı :D cocugun IwI 40 beramus'da oynuyo gidiyo clan liderine söylüyo işte alırmısın beni adam ıwı diyo 50 söylüyo
adam clana alıyo buda hemen oyundan cıktı :D dedim neden cıktın diyo abi ıwı yi görürse atar :D ondan sonra cocuk yarım saat sonra girdi halen de o clanda en pahalı olan pelerın uzerınde :D:D:D:D[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
LvI :5x
Server : CypHer
np : 6xxx
cLan : SiE_NooB_SiE
Sosyal ağlarda paylaş

valla artık pelerinli arklarla konusuyorum adamalarda mana alıcak para yok :D normal de yazıyo 30 kişiden 100 k istedim birisi bile vermedi :) dünde bana oldu aynısı bi ark party kurdu neyse dagıldı sonra felan lamia yatırdı adamı ondan sonra baktım rez bulmaya sordum kaç taşın var 4 :) sonra teleport parası yok :D bunları diyen pelerinli :D gerisini söylememe gerek yoq[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
LvI :5x
Server : CypHer
np : 6xxx
cLan : SiE_NooB_SiE
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyun pelerinsiz biraz banal olur. Sovalyelerin pelerin giydiği malum. Sovalyelikle ilgili oyun oynuyorsanız pelerinsiz olmaz. Havasıda var. Elbette ki pelerin olsa ne olur olmasa ne olur diyecekler vardır haklısınız. İş pelerinde değil. Ama cz de pk larda rakibe psikolojik etkisi var. Güzelde bir aksesuar[signature][hline]Clan : Osmanlı Ordusu
Nick : Istemihan
Server : Xigenon
Level :63 (Paladin)
Irk :El Morad
NP: 6x xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
istemihan, 28 Ekim 2005 11:14 tarihinde demiş ki:
Bu oyun pelerinsiz biraz banal olur. Sovalyelerin pelerin giydiği malum. Sovalyelikle ilgili oyun oynuyorsanız pelerinsiz olmaz. Havasıda var. Elbette ki pelerin olsa ne olur olmasa ne olur diyecekler vardır haklısınız. İş pelerinde değil. Ama cz de pk larda rakibe psikolojik etkisi var. Güzelde bir aksesuar

İstemihan dogru söylemis[signature][hline]Server:Ares
Nick:Xaar_tr
Lvl:6x ARCHMAGE
Clan:UknighteĞ
Satılık yada takas edilir msn:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

valla pelerin var yada yok fark etmio artık artık kafandaki işret onemlı onun için pelerın hava hoş :D ben 1 lvl adama bıle pelerın gıydırdım ve 1 hafta da sımdı 58%50 warıor bu kısı bunu aldım cunku buyuyunce cok saglam olacak ve 62 olunca yanımdan ayrılmıyacak devamlı dm ondan sonra :D[signature][hline]Nick : LeoNSeA
LVL : 61
Nation : EL MORAD
Job : Kasar Hood
N.P : 1x.xxx
Clan : EsCaPe
Server : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

necro sen bızım clan a gel o zamn bızım clan da muhabbet boL hıc boş durmaz clan chat yem yeşiL yazılar mıdem bulandı artık kurbaga b.ku yeşilini gormekten :D:D:D:D:D[signature][hline]Nick : LeoNSeA
LVL : 61
Nation : EL MORAD
Job : Kasar Hood
N.P : 1x.xxx
Clan : EsCaPe
Server : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...