Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1. (Geleneksel) Paticik Paintball Turnuvası Sonuçlandı !!!

Dorn

Öne çıkan mesajlar

said:
tsubasa, 22 June 2003 14:30 tarihinde demiş ki:
tsubasa rovansı kacırmaz muhtemelen throndor da gelir..bizi de sayın.
sanerixx seninki de iyi. bizi doverlerken keyif yapcan ama yenilirsek beraber gole atarız seni..
TAKIM YENİLGİYİ KALDIRAMAZ..
abi ramboyu boya tupuyle dusunemiyorum..ne olur patilerin hali :)

thronla tsuyu sayın takımda..[hline]Est solarus oth mithas

yok esasinda size destek vermeye geliyorum ben :) , hem 8 vs 5 $ansiniz da yok degil .
Aslinda $eytan diyo git sen de oyna ama haehae
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 22 June 2003 21:30 tarihinde demiş ki:
Yahu size kaliteli bi kamereman lazımmış orada savaş alanında çekim yapıcak biri
Savaş esnasında elinde kamera ile savaşacak baba yiğit yok galiba:D[hline]Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .

bi dahakine sen git de hem savaş hem çek yada sen savaşma sadece yandan çek :lol:[hline] Don't play tennis , With My Penis
Ne faşizm , ne komunizm
Önemli olan Erotizm
Sosyal ağlarda paylaş

hehe takım toplanıyo hadi bakalım hayırlısı. hiç 5e 8 oynamamıştık biz de baya zorlu geççek setler muhtemelen.

tarih olarak ne düşündünüz ? 3-10-17 temmuz perşembelerden biri iyi bence.[hline]Neenar of Hibernia - Excalibur
Amin n'rangwa edanea...
Sosyal ağlarda paylaş

Yav ben kamerama uygun bi kılıf bulursam iceri sokmayı dusunuyorum canlı canlı yasaşayın olayları kaskın ustune koyma fikri hiç iyi değil malum rambo affetmiyor kafa gordumu kamera fln dinlemez valla

eğer kılıf bulamazsam sanerixx e veririz o yandan çeker sonra birileri formatını değiştirir divx fln yapar anlamam ole seylerden
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...