Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1. (Geleneksel) Paticik Paintball Turnuvası Sonuçlandı !!!

Dorn

Öne çıkan mesajlar

psx i hemen aciklayayim. Soyleki;
Adamlar 5 kusur senedir oynayan tecrubeli, icinde oguzamca ve rambo yu barindiran 4 kisilik bir takim ismi...

Biz rambodan taktik aldik vs ama 8 kisi olsakda adama mangal sonrasi verilen gazla degil 8 kisi bi tabur asker gelse onuda indirir. :D[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

Ahaha birisi sölemişti ya dalgasına 4 kişi ramboyu tutsun 1 kişi kaçsın die bence bu taktiği 8 e 5 lik maçta uygulayalım 6 -7 kişi ramboyu tutsa rambo iner oyunu kazanırız zaten :D ( Neyi kazanıoz gorende dierlerini hiç paintball oynamadı bilmio felam sanar :lol: )[hline] Don't play tennis , With My Penis
Ne faşizm , ne komunizm
Önemli olan Erotizm
Sosyal ağlarda paylaş

abi yok vücüduma sıkabilmesinin tek yolu 1 metre mesafede durmasıydı ki uzerimde gömlek vardı (yoksa yok muydu neyse tam hatırlamıyorum pek farketmiyo o kıyafetler zaten 1 metreden :) ) şahsen gayet te eğlendim kafaya boyu topu yemek sadece 1 dakikalık bi acı hemen tırsma cesur ol biraz chemical sende hemen korkuyon adam taş atıyo sanki sana hem biri bana dese karnına mı atayım kafana mı, kafa derim tabiki kafatası var boru mu ama karında yok hiç bişi bu arada lol sanerixx bu sabah seni gördüm 10.20 sıralarında john f kennedy de yaslı bi amcayla teyze arabayı parkediyodu sende izliyodun ben de taxiyle onunden gectim de para cıkarıyodum seslenemedim :P[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

Ama soyle bir durumda var, adam YURUYOR. direk morale check -2 :)

adam artik alismis arcade olarak oynuyor paintball u. boyle sahada ilerliyor, biz cikiyoruz encounter hesabi adam sana bakiyor " sus bea! " gibisinden 2 tane sıkıyor direk mayışıyorsun. Bir baskasi cikiyor "hade len ordan" gibisinden onunda kafaya cakiyor 2 tane, ve boyle gecip gidiyor setler...[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

sakallı abi de kraldı

lastığin arkasındayım
psx ten biri adam burda diyor
o sakallı abi cıkıyor ateşe başlıyor (tabi ben karsıdakının kafa cıkınca direk soteye cekılıyorum) lastiğe mermiler 1er1er değil 10 ar 10 ar saplanıyor tabi
psx in diğer elemanları ortada halay çekiyor biz kafamızı cıkaramıyoruz tabi

Bu arada en zevkli maç psx boyacı krallar macıymıs
tabi ouz amca vuruldu
maç 12 dakka surdu psx e en cok dayanan takım
ve rambo isyan etti ben sıkıstım lan burda diye

Ben saklandığı sipere 25 mermi fln attım arkadasımı yerleştirdim tam onune 5 saniyeliğine kafamı saga dondurup prodigy e baktım o sırada rambo abi cıkarmıs kafayı nısan alıyordu hareket edemeden bacaga sapladı 2 topu :)

-OYUNCU OYUN DIŞI
Sosyal ağlarda paylaş

hiç bakacağım yoktu buraya canım çekecek diye ama kharon deyince balmak durumunda kaldım ve canım da çekti işin kötüsü.. :-p

herkes birbirinden hoş çıkmış resimlerde, anlatılanlarla da görmüş kadar olduk bütün aksiyonu.. :) (gözlük kullanan nüfus ezmiş ama, ben de gözlüklüyüm de rahatladım eheh) bütün tanıdıklara da selam ediyorum hepsi ayrı karizma.. 8-)

fakat benim en çok merak ettiğim adaşım rambo abimiz oldu çünkü terminator hastasıyım ben bildiğiniz üzere.. ;)

ha bu arada boya atan minigun varsa ben de düşünebilirim belki ileride bir vakit.. :lol:[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam
Sosyal ağlarda paylaş

minigunu ayarlamak harbiden zor:) ama tüfek kapsülü yada boya flamethoweri kolay işler:)

Yapıcaklarımın listesi baya bi doldu esası:
Tshirt yeri bul
Kapsül bul
Flamethoweri yap

eh:) bide ben yapıcam dedimmi yaparım mesela zırh yapıcam dedim 1 hafta sonra zırhımı giyiyordum:)[hline]Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .
Sosyal ağlarda paylaş

çekeceksin deri ceketle pantolonu, elde paint-minigun. daha ne isterim ki? :) sipere ateş edeceksin millet kaçışacak filan, hatta mermi bitince boya bombası atan grenade launcher çıkaracaksın siperleri uçuracaksın :lol:

çok keyiflendim okuyunca bile resimlerle (ra_d'ın uçuşu da süpermiş :-p ) beraber, sonra da ziyafet çekilmiş oh ne ala..[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam
Sosyal ağlarda paylaş

Ahah minigun hastası ama o gerçekden üretilmesi en zor silahlardan biri:) mermiyi doldurma zor onda sonuçda dönen boruların içine topu ittiricek sonra arkasından hava verirceksin:)

El bombası var söliyim içinde basınçlı boya dolu bombalar var 1.5 metreyi felan boyuyuo paintball sitesinde var anlatımı

Ama şunu unutma.
Bir adamı vurmak için 100 mermi harcıcaksın
100mermi çarpı 100 bin:) 10 milyon euhe
kişi başı 10 milyonmu harcıcan:)
[hline]Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .

[Bu mesaj Chemical tarafından 22 June 2003 04:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ulan sag bacagimi hala kaldiramiyorum.
ehe artik nasi yuklendiysek :)

bu arada cidden yapalim diyorum su 8v5 macini.
kesin gelicekler :
1-wanderer
2-angelfire
3-kharon
4-? (bi kac kisi bisiler yazmis ama hatirlayamadim simdi. tamalayiverin ehejh)[hline]W.A.N.D.E.R.E.R.: Wireless Artificial Neohuman Designed for Efficient Repair and Efficient Reasoning

Sosyal ağlarda paylaş

tsubasa rovansı kacırmaz muhtemelen throndor da gelir..bizi de sayın.
sanerixx seninki de iyi. bizi doverlerken keyif yapcan ama yenilirsek beraber gole atarız seni..
TAKIM YENİLGİYİ KALDIRAMAZ..
abi ramboyu boya tupuyle dusunemiyorum..ne olur patilerin hali :)

thronla tsuyu sayın takımda..[hline]Est solarus oth mithas
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...