Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çocugun tipi karizma yakışıklı ama adı Şaban.

quamor

Öne çıkan mesajlar

Benim bi arkadaş var çocuk harbi karizma tipli yakışıklı bi şi ama adı Şaban. Kızlar sulanıyo gidiyo kızla tanışmaya selam ben şaban diyince kız birden gidiyo. :) Eger aramızda gonullu avukat var ise mahkeme kararı ile degiştirmek istiyo adını demin bana tel açtı bende buraya danışayım dedim :) Yardımlarınızı bekliyo ahahah. Ne yapsın şimdi bu çocuk yaw. :)[hline]ALI G. MY BITCH
Sosyal ağlarda paylaş

e şaban demesin kız nüfus kağıdınamı bakçak :)[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

walla yapılacak fazla bişii yok hayatı boyunca cocuk saban filmi falanfda izleyememıstır her gorusunde aglmıstır falan deıstırsede bence hayatı boyunca bun adın ezıklıgını yasayacaktır ya annamıorum anne babasındada hıcmı akıl yokmus nese gecmıs olsun walla bende bi sorayım hukuk okuyan arklar falan war yapılabilecek neler warkı soralım kafasını takmasın bence sizce?[hline]Büyük olma yolundaki ilk adım, dürüst olmaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 31 July 2003 18:56 tarihinde demiş ki:
benide gören kurbağa sanıyo ama bi görüyolarki karizmatik genç bi yakışıklı
direk ağızlarının suyu akıyo :)

kermitt kurabayi operse kurba prens olur senin tipin ordan geliyor anam dogal olmak ayri iş.[hline]still I try to reach and touch what hurts me.

+ Saban diye tanıtmak zorunda değil buda var. mesela bana ya ? yada ! derler.

[Bu mesaj -overdose- tarafından 01 August 2003 03:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yok valla şaban vari durumlar oluyor arasıra. Final cıkışı idi taksime bir şeyler içmeye gidelim dedik, kafa dağıtırız diye.
Neyse biz oturmuş bir şeyler içerken bir kız geldi ve gayet normal bir şekilde:
Kız: Acaba bronx nerde biliyormusunuz??
Arkadaş: Nerdeeeeee?(ciddi bir şekilde)
Kız 3-4 saniye boyunca baka kaldı sonra.
kız: valla bende onu soruyordum?
arkadaş: Ha!!
Biz tabi yerde kopmuş bir durumdayız. O gün bu gündür arkadaşa şaban deriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ama cidden bir yerde de kaybettiriyor isim yaaa şahsen kız olsam dönecek muhabbete baksana ya:
-OF KIZLAR! ŞABAN ÇOK YAKIŞIKLI YAAAAA
-höe? şaban mı hadi len o ne
-zühe
ha bi de allah için bu adam arkadaşın arada sırada
-şaban
-neee?
patlatıyor musunuz LoL[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...