Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fanatik ve Fotomaç'taki fenerbahçe yalakalığı..

Mumu

Öne çıkan mesajlar

said:
Simofle, 29 July 2003 19:02 tarihinde demiş ki:
ben kalıtesızlıkten bahsedıyorum. Sızın aldıgın futbolcularda kalıtelı ama sımdı kalkıp ben kalıtesız futbolcu dersem onlar kalıtesızmı olmus oluyor. dogruya dogru. objektıfım bu konularda. sen ortega ıcın sadece arjantının 10 numarası dersen ben senın futbol tartısmam. bu benım lucescuya sadece romanyanın cıngenesı demem gıbı bısey olur. sacma sapan bısey olur yanı[hline]Simofle
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-

ben kotu futbolcu demiorum ama sadece 2.sınıf yıldız diyorum.ben iyi

desem bile medya abarttıkca abarttı en kral yaptı.lucescu ya cingene

desen bile dediinle kalırsın insanlarin dogduklari yerler yada buyudukleri

yerler yuzunden onlari assalamak pekde dogru olmasa gerek.ama

senin kendi icinde olup biten bi olay sana kalıyo soleyip solememek
Sosyal ağlarda paylaş

tıpkı senın ortegaya sadece arjantının 10 nosu deyıp kendı dedıgınle kalman gıbı dıymı, ben o cıngene ornegını neden verdım lutfen bıraz dıkkatlı okudukdan sonra anlamaya calıs. ama sana bı tavsıye senın bugun kafan dagılmıs dagılacagı kadar sen en ıyısı 1 kac gun bısey yazma buraya, cunku soylenenlerıde anlayamıyorun.[hline]Simofle
Sosyal ağlarda paylaş

Niye fenerbahçe yalakalığı var çünkü doğruya doğru en çok taraftar fenerbahçe de var adamlar tirajı düşünüyorlar Feneri manşet yaparlar birde balon haber koydularmı herkes merak edip alır 1 milyon taraftar varsa en az 300 bin gazate satar.
Ayrıca çoğu medya patronları ve yayın yönetmenleri fenerli
kanal D yayın yönetmenide Bjk li ama şerefsiz maçları vermiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Simofle, 29 July 2003 19:07 tarihinde demiş ki:
basın sagolsun bu 1
2. sı sızın adınıza sevındım, tmm turkıyedekı en ıyı futbolcuları sız aldınız hll, aferım, bravo. daha fazlada tartısmıcam, kendımı sabo ıle muhabbet edıyormus gıbı hıssettım bı an.[hline]Simofle

olaydan kaçarak "hll aferim bravo" diyerek kurtulamazsın. türkiyedeki kaliteli isimleri adamlar aldı evet helal olsun. kabullenmek lazım
ayrıca sataşmadan dur 2 dakka yerinde.
Sosyal ağlarda paylaş

söylediğiniz tartıştığınız şeylere bakın ya..
ortegaya dicek söz bulamiyoruz biz zaten dunyanin 1 numarali futbolcusu.ne kadar super bi e$$ek oldugunu gorduk gecen sezon.birileri demişti sinan engin sanirim..

sergen=4 ortega..
ötesi yok bu lafın..[hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo

[Bu mesaj Mumu tarafından 30 July 2003 00:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

benım sana karsı bır terbıyesızlıgım olduysa ok?
ama bak sen hala benım sahsıma hakaretlerde bulunuyorsun mumu, olmuyor bu. sınan engın ortega ıcın esek demısse bende sınan engın ıcın ayının yanında (tum turkıye dıyor zaten) baka seylerde soylerım.[hline]Simofle
Sosyal ağlarda paylaş

simofle sorun sende o zaman..
ben sana bisey demedimki?
terbiyesizlik yapmissin kufur etmissin o konuda uyardim arti sinan engin eşşek demedi adama.. ben diyorum eşşek diye.. eşşeğe genziyo hatta lakabıda küçük sıpa arjantinde bilen bilir..

sinan enginin söyleediği

sergen = 4 ortega'dır..[hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

Ortega nın lakabı Korkak Tavuk tur ki bunuda büyük ulu fenerbahçe taraftarı kocaman pankart asarak belirtmiştir. :)

Sergen = 4 ortega değil.
Sergen = 10 ortega eder demiştir Sinan Engin.

Ama ikiside dingil ama sergen ortegadan yeteneklidir. Bunu herkesde kabul etti.Fakat ikiside aptal oldukları için kariyer yapamadılar.
Sosyal ağlarda paylaş

ortega nın çok koştuğu ve iyi çalım attığı kesin bi takıma sergen den daha fazla yararı olabilir ama sergen de yoktan pozisyon var ediyo yani öyle bir pas atıyorki bir anda gol pozisyonu çıkıyor bence çok zeki bir adam hagi de böyle paslar atıyordu mesela. ayrıca sergen nin fiziği ilhan gibi yada hakan şükür gibi olsa yani biraz daha zayıf ve atletik olsa çok daha fazla koşup pres yapabilir şu anki fiziği ile bile pres yapıp koşuyor.

gs maçını hatırlayın (şampiyonluk maçını) tümer e pası atarkenki zamanlamasına dikkat edin bülent'in terste kalıp dönmesini beklemişti bu sadece şu an aklıma gelen bi örnek daha güzel paslarıda var tabiki
Sosyal ağlarda paylaş

Sergenle Ortega'yı karsılastırmak bence cok yanlıs.Tabikii de Ortega.Bunu Fenere gelmeden once de soylerdim.
Fanatik degilde Fotomac alın.Daha iyi.
bi kere medya fenerli olsaydı m.d werner lorant gibi t.d lerde gitmezdi.ilk yenilgiden sonrafener cok kotu oynadı mustafa denizli nin hataları felan.Ayrıca Biefeld macında da iyi oynamıstık.biri kotu oynadı dedi de.Fenerbahce son donemlerin en iyi futbolunu ortaya koyuyor.hic kimse su hazrlık maclarında kotu oynadıgımızı soyleyemez.basın da dahil.o yuzden fener super abartılı bir baslık ama fener iyi yolda filan denebilir.

neyse cok konustum bu sene Christoph Daum la cok iyi bir sezon gecirecez umarım.Onun dısında ne basın ne ortega ne bjk ne cimbom hic ilgilendirmiyor

ps:Haluk ulusoy yuzde yuz galatasaraylıdır.Emin olun.(ne alakaysa) :)
Sosyal ağlarda paylaş

medyanın fb'li olduğu apaçık ortada, zaten bu çok eleştirilmesiyle de ortaya çıkıyor. insan sevdiğini eleştirir ve iyi yolda gitmesini ister
fb medyası da lorant vb teknik direktörlerin gitmeleri için ellerinden geleni yaptılar

yine saydırmayın bana bütün spor müdürlerini allah için, şu ana kadar medyanın fb'li olduğunu kabul etmeyen fb'li arkadaşım olmadı. siz niye kabul etmiyosunuz ki? bu kötü birşey diil
Sosyal ağlarda paylaş

Medya Fenerli değil. Arz talep meselesi bu sadece. Fenerbahçe taraftarları bu gazetelere daha fazla para harcıyor. Ayrıca bizim taraftarın çoğunluğu tam bu gazetelerin hitap ettiği kesim. Bir gazeteyi galatasaray haberleriyle doldurmaktansa Fenerbahçe haberiyle doldurmaları onları daha çok sattırıyorsa onlarda Fener haberleri koyarlar tabiki. Ancak Fenerbahçenin başarısızlarının büyük kısmını oluşturanın da medya olduğu bir gerçek... keşke olmasaydı medya fenerli böylece daha başarılı olurduk kesinlikle...[hline]darkspade
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Keşki hiçbir yazı yazmasalardı FB hakkımızda biz razıyız valla olup olmadık ne varsa yazıyorlar onu alıcak bunu alıcak başkan ortegayı geri getir vıdıvıdı ondan sonrada ne yazıkki hiçbirinin o konuda yazdığını hatırlayamadığım yazarlar ben demiştim diyor e tabi olur birgün ayrı birgün ayrı diyorsunuz bunun yanında hergün fotomaç,star ve akşam okuyan biriyim.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...