Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

radar detektoru ariyanlar

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

Daha iyisi var.. Nokia telefonlarda bi kaç SMS ayarıyla detect ediliyo radarlar.. Ama bilmemne santrallerinin yanından geçerken fln da ötüyomuş.. Denemedim.. Sadece duydum. Ne kadar doğru bilmiyorum, ilk başta inanmadım. Ama baya bi kişiden duydum.[hline]G-power a.k.a gehena
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hella, 08 July 2003 02:17 tarihinde demiş ki:
Daha iyisi var.. Nokia telefonlarda bi kaç SMS ayarıyla detect ediliyo radarlar.. Ama bilmemne santrallerinin yanından geçerken fln da ötüyomuş.. Denemedim.. Sadece duydum. Ne kadar doğru bilmiyorum, ilk başta inanmadım. Ama baya bi kişiden duydum.[hline]G-power a.k.a gehena

Klasik yalandir o :)[hline]tHe Original fi$h®
Banshee

Popeye, 04 July 2003 23:08 tarihinde demiş ki:
zaten bi elflere bide gandalfa torpil geçiliyo orta dünyada diger ırkları sallayan yok
Sosyal ağlarda paylaş

niye en temizinden arabaların maksimum hızını arabayı kullandığı yola göre kısıtlıcıyak basit bir sistem yapmıyorlar? kırmaya çalışanında elinden alırlar arabayı zaten öle cihazları kırmak çook kolay birşey değildir yani biraz uğraşsalar[hline]Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .
Sosyal ağlarda paylaş

Radar dedektörü denilince biraz yazmadan geçemiyeceğim. yaklaşık 4-5 senedir sürekli kullanıyorum ve bugune kadar sadece 2 kez yakalandım. özellikle ankara bursa guzergahı üzerinde özellikle son 1 yılda çok çok fazla yol yaptım ve her sefer minimum gidiş geliş 6 tane olur bu yolda. eğer radar dedektörü kullanırken ilk araba siz değilseniz her seferinde yakalarsınız radarı ama ilk araç siz iseniz biraz riski var. 1 kez radarı buldu polis ama sansına durdurduğunda camda vantuzlarını unuttugum için. biraz korkutmaya falan çalıştı ama sonunda bozuk olan polis arabasının kapı kolunu yaptırmak sureti ile hem cezadan hemde alete el konulmasından kurtardım.[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli............Mp3 List

Sosyal ağlarda paylaş

çalışma mantığı olarak radardan yayılan dalgaların senin alete gelmesi ve dolayısıyla senin aletin bagırması gerekiyor. ama ilk olarak sana çarparsa dalgalar sen daha fren yapamadan pırt diye yakalanıyorsun. önünde bir araba varsa ondan yansıyan veya ona ilk tutulan radarın dalgalarını sen yakalıyorsun ve önceden radara girmeden frenliyorsun.[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli............Mp3 List

Sosyal ağlarda paylaş

Bazı radarlar da gezici oluyor... Yeşil Renault kullanıyolar genellikle...
Bak gene sinirlendim radar söz konusu olunca. Bikaç defa sollama sırasında hızımızı ölçtü bunlar... Heriflerin niyeti asayiş falan değil ki... Zaten ben pederin trafik cezalarına fatura aldığını 2 defa gördüm. Onun dışında direk polis amcaların cebine çalışıyoruz zaten...

(neyse küfürsüz bitirdim post'u)[hline]:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...