Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monitörüm Titriyor!

Xayder

Öne çıkan mesajlar

Sony HMD-A200 monitörüm var
32mb Geforce 2 mx 200 ekran kartım vardı bugün 64mb Geforce 2 mx 400 ile değiştirdim ardından monitörün masadaki yerini değiştirdim açtığımda titreme oluşmaya başladı daha doğrusu arada titriyor birden bişi oluo birden titreme başlıyor.
Tazeleme hızı sayısal olarak max 75 var ama onda titreme oluyor diye en uyguna aldım monitörün söylediğine göre 67.4khz/74.9khz tazeleme hızı görünüyor, belki prizden oluşuyordur diye düşünüyorum 6lı uzatma kablosu var birazdan diğer prize takıcam monitörü.
şimdi bunlardan anladığınız ve önereceğiniz bir çözim var mı?[hline]| Soldat Servers | XaYd3r | Professional |
| Dark Age Of Camelot | Kay | Xayder Deadsoul | Inconnu Necromancer | The Hun |
| Ultima Online | Nebula | Locus | Akhyls Jaso & Jimmy |
Sosyal ağlarda paylaş

2001 başında almıştım
bu arada başka bir prize takınca azaldı titreme normal haline döndü gibi ama genede bir tavsiyesi olan varsa deniyebilirim.[hline]| Soldat Servers | XaYd3r | Professional |

[Bu mesaj XaYd3r tarafından 01 August 2003 17:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

çok ilkel bi yorum olacak burdaki hardware canavarlarının arasında ama:
yakınlarda monitörü bozacak elektrikli alet var mı acaba?
bizim ajansta mesela, bir departmanın ekranları olduğu gibi titriyo, klima yüzünden olduğu anlaşıldı en son. bi baksan?
*!utanmadan konuyla ilgili cahilliğini gösterir*
:P
Sosyal ağlarda paylaş

xay kardeş seninde networkün çalişmiyor monitörün titriyor
başka ne sorunlar war allah bilir
sen iisimi makinaları at çöpe yenilerini al rahat et :)

ema güzel sölemiş kolonları monitörün yanına yakın tutmak örneğin çok sakıncalıdır içlerindeki mıknatıslardan dolayı
ama onla alakası olduunu sanmıyorum
biraz dinlendir monitörü 2 3 gün ayarlardan varsayılan dmeişsin zaten onlada ilgili bi sorun yok
dinlendikten sonra hala devam ederse alıp bi vestel bayiisine götür
monitör ü dier parçalardan ayıran şey bilgisayarcıların deil
elektronikçilerin alanına girmesidir[hline]Emaleth, 23 July 2003 10:09 tarihinde demiş ki:
ben manyak mıyım?
Sosyal ağlarda paylaş

haha haklısın baal :D
yok hallettim öle garip bi olay ki şimdi masamın sağında tv var ve sağ tarafta tv açık - kapalı olsada titremiyor sol tarafta pencere var sola koyuyorum güneş gelmesin rahat rahat görim diye bu seferde ekran titriyor (tam altında kablomodem onun altında pc var). baktım titrio fln akşam üstüde oldu güneşte çekildi eski yerine yani masanın sağına koydum düzeldi.
o network işine gelince ağ da görüyor icq açılıo ama ie ile nette gezemio bi tek icq açılıo tabi bu da komik bir durum silicem bütün ayarları kurtulucam :D ne o network fln eskiden networkmu varmış. olmadı giderim bilgisayarcıya bak yapmıştın 2 günde bozuldu ayarları tekrar ayarla derim :P
yardımcı olmaya çalışanlara teşekkürler.[hline]| Soldat Servers | XaYd3r | Professional |
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...