Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yetkililer artık biraz forumla ilgilenirmisiniz ?

Skydancer

Öne çıkan mesajlar

Ya bu yeni gelenler artık forum kurallarını okumamaya başladı...
Yanlışlıklar ardı ardına geliyo biraz ilgilenirmisiniz... Özellikle konu başlıkları ile ilgilenin biraz özellikle yeni gelenler ve ardı ardına açılan aynı içerikli konular [signature][hline]SamaRia - Diez - 6X - 4X.XXX - Can You Fly With(cLan mAster) - Shadow Knight - Karus
IRON_MAN - Diez - 6X - 2X.XXX - Can You Fly With - Shadow Wain - Karus

[Bu mesaj Skydancer tarafından 26 Ekim 2005 12:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Millet açtığım topic i okumamış hala da CAPS LOCK kullanarak başlık açıyo hey allam yarabbim bişi yapın şuraya yetkililer rica ediyorum....[signature][hline]SamaRia - Diez - 6X - 4X.XXX - Can You Fly With(cLan mAster) - Shadow Knight - Karus
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle biraz sakin :)ben 24 saat online değilim diğer arkadaşlarımda değiller,online olduğumuzdada ilgilenmeye çalışıyoruz bahsettiğiniz sorunlarla.Örneğin ben artık bıktım bişi alıp-satmak için başlık açılmasından ,o başlıkları silmekten, editlemekten gına geldi.Belki pazar alanı kullanışlı olmayabilir ama her alış-veriş içinde başlık açılırsa sadece ilanlardan oluşan bir bölüm olur burası,tabi bu benim düşüncem pazar alanı ile ilgili herhangi bir fikriniz varsa lütfen buraya yazın çözüm bulalım.[signature][hline]Everything Dies
Sosyal ağlarda paylaş

Ya lordum burialim şekerim,neden pazar alanını açık tutmakta inat ediyorsunuz hala anlamış değilim.
Şimdi elini vicdanına koy ve söyle,bu bölümün eski halimi güzeldi,şimdiki halimi?
Aga diyen elemanlar artık burda geyik çeviriyorlar,siz farkındasınız.
Ve pazar alanı yüzünden çok fazla abuk subuk tip doluşuyor.
İster kabul edin ister kabul etmeyin.

Ko bölümünün ana sayfasına girince başlıklara ve içindeki mesajlara bakarak,okuyasın geliyomu eskisi gibi?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzi, 26 Ekim 2005 14:50 tarihinde demiş ki:
Ya lordum burialim şekerim,neden pazar alanını açık tutmakta inat ediyorsunuz hala anlamış değilim.
Şimdi elini vicdanına koy ve söyle,bu bölümün eski halimi güzeldi,şimdiki halimi?
Aga diyen elemanlar artık burda geyik çeviriyorlar,siz farkındasınız.
Ve pazar alanı yüzünden çok fazla abuk subuk tip doluşuyor.
İster kabul edin ister kabul etmeyin.

Ko bölümünün ana sayfasına girince başlıklara ve içindeki mesajlara bakarak,okuyasın geliyomu eskisi gibi?

Buzicim farkındayım eskisi gibi olmadığının ,pazar alanını açık tutmak gibi bir inadım yok bence gayet kullanışsız zaten ama işe yaradığına inanıyorum(az da olsa )Zaten biliyorsunuz PatiKO da 3 alan yetkilisi var sadece benim dediğim olmaz yani :-P Pazar alanı yüzünden abuk sabuk elemanların dolaştığınıda inanıyorum.Söylediğim gibi çözüm bulcak bir fikrin- fikriniz varsa yazın buraya çözüm bulalım ama insanlar oyunla ilgili materyallerini satmak yada almak isteyeceklerdir.Pazar alanı kapansada ;
Beramusda satlık 60 lvl sin 200k np itemler +3 elf belt +4 rol bu char alın teri emek göz nuru yazan tipler yine olucaktır burada.Söylediğim gibi varsa bir fikrin-fikriniz yazın buraya :)[signature][hline]Everything Dies
Sosyal ağlarda paylaş

Adam daha oyuna başlayalı 2 gün olmuş paticiğin adresini vermişler açtığı topic:
AGA BEN OYUNA YENİ BAŞLADIM CLAN PLZ İTEM PLZ vs.... CHARIMI SATIYORUM ALACAK VARMI vs.... Bunlar sadece görüntü kirliliği yaratıyo.[signature][hline]SamaRia - Diez - 6X - 4X.XXX - Can You Fly With(cLan mAster) - Shadow Knight - Karus
Sosyal ağlarda paylaş

Bisi yapılamaz artık ipin ucu koptu zaten.Zaten benim bahsettiğim dönem paticiğin bi ara tamire girdiği dönemden önceki dönemdi.

Bölümün kapatılması lazım diye düşünüyorum esasında,hasta bacağı iyileştiremiyosan kesiceksin dicem tepki alcam biliyorum:D

Hala pazar alanının kapatılmasından yanayım."Free" bir oyunda "el emeği göz nuru" falan,yalan bunlar.Millet wow acclerini boxlarıyla 100-150 ye veriyolar,ko'da fiyatlar 400-500m,amelelik sadece.Neden? Çünkü talep var,kafeleri dolaş bi,hepsi ko oynuyor.
Ben yanlış olduğunu düşünüyorum.Zaten satıcak adamın satıp satmamasıda beni pek ilgilendirmiyor.Beni buranın ortamı ilgilendiriyor.Ortamıda pazar alanı dolaylı yoldan bozuyorsa.Gitmeli diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzi, 26 Ekim 2005 15:05 tarihinde demiş ki:

Bölümün kapatılması lazım diye düşünüyorum esasında,hasta bacağı iyileştiremiyosan kesiceksin dicem tepki alcam biliyorum:D

Knight Online bölümümü oluo bölüm dediin? e ama seninkine pire için yorgan yakmak denmez mi? [signature][hline]*A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn**an uben tanatha le faelas*

[Bu mesaj wastyrx tarafından 26 Ekim 2005 15:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

pazar alanı neesede ko bölümü kapatılması olur mu yaf biz naapcas kapatılırsa şu sıralar evde ko oynamadıım zmnlar burdayım okuyorum, öğreniorum , fikrimi paylaşıorum vs. ha bunlar başka yerde yoq mu dicekseniz böylesi yoq derim pati forever derim,derim yani...:D[signature][hline]*A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn**an uben tanatha le faelas*
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim görüşüm pazar alanı kapatılmasın pazar alanı oldugu halde bazı insanlar normal e satlık warrior mage rogue die arka arkaya başlık acıyor bence pazar alanı iyi kapatılırsa cok kişi msj atıcak zaten çok başlıkla yazdıkları msj ın alakası yok onlara çözüm bulmak lazım kolay gelsin..[signature][hline]Name : xtx
Clan : Yok
Lvl : 6x
Class : arch mage
Nation: El Morad
Np :9xxx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...