Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ttnet diadl up noluo

senko

Öne çıkan mesajlar

DEDE !

öhöm..
Oluyo arada bana da.Ttnet'ten kaynaklanan bi sorun olsa gerek.[hline]These days - the stars seem out of reach
But these days - there ain't a ladder on the streets
These days - are fast, nothing lasts in this graceless age
Even innocence has caught the midnight train
And there ain't anybody left but but us these days
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Hmm ttnet sorunu olabilir bunu bırakın en onemlisi bilerek olabilir aslında akıllıcada cunku baglantı kopup yeniden baglanmaya calısınca arama parası olarak kontor diyorlar galiba 60000 TL mi ne alıyor...[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
Tıkla tıkla bak ne çıkacak ;)
Sosyal ağlarda paylaş

walla en güzeli t3 kardeşim saniyede 45 Kb!
Tabii nirden bulacan onu? :D
Bu arada bende TTnet kullanıorum, dediğin doğru! İlk bi 10-15 dk. felan hızlı ama birmüddet sonra yavaşlıyo, deli oluom! Adamlar aslında kafayı ii çalıştırmış! Baktın ilk 15dk'dan sonrası yavaş millet bidaha bağlanıo, e her bağlandığında da 600000tL'i muCx yapıolar :)

Ah Ahh! Üniversiteyi bi kazansam gerisi kolayda.. Yoksa bisimkilerin niyeti askere yollamaya dönebilir valla. baktı bu olmuyo, hem seneyede çift sınava dönüo yine. yallah doğuya! :([hline]günde bir öğün :P >>Join tHe war!
icq no: 97135892
send me a mail to : [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LevieMaxilack, 23 Şubat 2003 20:15 tarihinde demiş ki:
indirime gerek yok. kabloya 50 milyon vermek varken dial upa 150 milyon veren ve kabloya geçmek istemeyen tahta kafalar var.[hline].:LevieMaxilackOnline:.
Sörf Tahtasından Düşmeyin!!!

levie ciğim benim için söylüyorsan benim aylık ortalama 45 milyon felam geliyor telefon faturası.[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...