Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beta Aldım Bi kac soru

Narstil

Öne çıkan mesajlar

Evet bugün beta aldım 2 tane biri erkek biri disi disi erkege oranla cok kücük kalıyo yurtta bakacamım icin fanus ta aldım :) fanusa karsı olan arkalar icin acıklama :) bana bi tane mavimsi bi sıvı verdielr suya bi damla atacakmısım her su degistirdigimde sanırım :) elimi boyadı zati :) bide yem attım ama balıkalr yemiyo bi türlü küp seklinde bi yem verdi küplerden az koparız at dedi ama yemiyolar nedense valla bnundan öncede beslemistim beta ama o yiyodu ne versem actı baya :) bu ikisi öle geziyo

bide simdi p.tesiye kadar beraber tutcam sonra disiyi 20-30 güün ayırcam baska kaba kızıssın dedi ayır az dedi iksini sonra digelim yumurtladı yavrualr ne yer yumurtadan cıkınca[signature][hline]:))) !!!
........................
Sosyal ağlarda paylaş

Yok fazla sorunu sabaha yemisler normalda bende bundan önceki beta ac olmasada yiyodu :)
ne versen yiyodu pirana gibiydi mübarek sonra kuzene vermistim yemekten catlamıs

bide dün aksam disi betayı göremedim dedim yedimi erkegi diye bi baktım erkegin kuyrugunun arasında ısırmısmı ne erkek deli gibi dönüyo fanusta sonra bıraktı durdu
bide su yüzeyinde bi kac kabarcık var yumurtlamıslarıdır acep

[Bu mesaj Narstil tarafından 15 Ekim 2005 14:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla soru soru bitmedi bide cevaplayan olsa bide
Benim beta midyenin icine girdi cıkmıyo :( midyeyi terscewvirdim simdide fanus icnde kücük bir mercen var onun arasına sıkısıyo koca fausta gittim rahatyrahat yüzsündiye büyügünden aldık bide beyfendi sıkısıyo kuytu köseye :((
napabilrim[signature][hline]:))) !!!
........................
Sosyal ağlarda paylaş

evet cok sorunlu balık onlar..
O yüzden adı beta.
Tam sürümleri çıktı onları almak lazım :P[signature][hline]As the face of glacier your mountains tower against the sunset
unforgetting what was made a bond so strong and ever so real...
The statue watches the kingdom your giant wings make all beneath
i'm staring forth the raventhrone I know i'm at the heart of winter...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...