Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[ADSL} Kotali dan sinirsiza gecici olarak cevirme?

Ytse

Öne çıkan mesajlar

Adsl nin baglanti paketini nasil deistirebiliriz acaba?

Su anda babamlari ziyaret ediyorum, kotali adsl kullaniyorlar ve simdiden 4.2GB transfer olmus aylik.

Daha burda bir ay daha kadar kalmayi dusunuyorum, gecici olarak 1 ayliginda kota dan sinirsiza cevirmek mumkun mudur? Bunu telefon uzerinden yada illa dilekce vererekmi yapabiliriz?

Yardiminiz icin simdiden saolun
Sosyal ağlarda paylaş

istediğni zaman istediğin gibi değiştirebilirsin 3 ay fln diye bişi yok ben yazın 29 kotalı yaptım sonra sınırsız yaptım sonra yine 29 kotalı yaptım sorun olmuyor[signature][hline]You run, never stop, got to win, got to run till you drop
Zopik, 20 Ekim 2005 01:39 tarihinde demiş ki:
Gamze Özçelik vidyosu ile tatminkâr dakikalar dilerim sana.
Sosyal ağlarda paylaş

ben kotasızdan kotalıya dilekçe vererk çevirtmiştim

xx nolu abonelimiziz mevcut yy bağlantımı zz tipi bağlantıya çevirmek istiyorum
ad soyad imza, (hat sahibinin)
gerçi ben hat sahibi değildim, evrakta sahtecilik yaptım :)

orda danışma bürosu gibi bir yer vardı oradaki dilekçe kutusuna bıraktım
bi daha ki ay kotalıya çevrilmişti.[signature][hline]be the vanquisher, to forgive
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EarS, 24 Ekim 2005 18:59 tarihinde demiş ki:
kotasızdan alacağından %25fazlasını yazmıyor diye yazıyordu adsl reklamlarının birinde.

şu şekilde oluyor ...
256K kotalı abonesisin 29 YTL 3 GB lik hakkın var ancak 5 GB dl yaptın o zaman 49 YTL oluyor fatura ve her 1 GB için 10 YTL artıyor fiyat ancak bu artmada üstlimit var ...

kotalı üstlimit ,sınırsızın %25 fazlası yani 256K kotalı için üst limit 49*1,25 = 62 YTL den fazla gelmez adsl faturası istersen 500 GB dl yap ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

Cok saolun

Sanirim kotaliya devam edicem o zaman, 12ytl fazla pek bisi deil o kadar ugrasa degmez saniyorum

Bir diger sorumda aylik zaman dilimi hakkinda,

adslkota sitesine girince ay ay detayli olarak gosteriyor, yanliz babamin dedigine gore her ayin 20sinde kesiliyormus bizim fatura.

3gb siniri ayin 20sinden 20 sine mi sifirlaniyor yoksa her ay basimi merak ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Benim olayimida bi incelermisiniz lutfen,

8.ayda 256k limitsizden 256k limitliye gecmeye karar verdim telekoma gittim dilekce verdim neyse 1hafta sonra filan hattimin 512k oldugunu gordum telekoma gittim 512k limitli yapmislar hattimi dilekceyi buldular hatalarini gorup duzeltme yaptilar ama ben hattimin gine 256k limitsiz olmasini istedim eskisi gibi olsun dedim.(en cok 3hafta kullanmisimdir limitli 512) gelen faturalar ;

26/08/2005 49 ytl 256k limitsiz,
29/09/2005 49,25 ytl 512k limitli,
27/10/2005 81,25 ytl 256k limitsiz

napiyim ben simdi?[signature][hline]imza!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...