Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cz de en çok taktığınız adam kim ?

_BugsBunny_

Öne çıkan mesajlar

3v1 e gelip de illusion atan rogue' lara takmış durumdayım... Bıkmadan usanmadan illusion atıyorlar kardeşim. ayıp be 3v1 geliyosun, bari adam gibi giriş. Ha devamında 1 tanesini öldürdükten sonra diğer ikisi town çekiyor. :S

[spo1=bu combat' da bile attılar :S][/spo]

[signature][hline]:-O OMFGWTFBBQ :-O

[Bu mesaj Murtaza tarafından 21 Ekim 2005 17:35 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 21 Ekim 2005 17:30 tarihinde demiş ki:
3v1 e gelip de illusion atan rogue' lara takmış durumdayım... Bıkmadan usanmadan illusion atıyorlar kardeşim. ayıp be 3v1 geliyosun, bari adam gibi giriş. Ha devamında 1 tanesini öldürdükten sonra diğer ikisi town çekiyor. :S

lol[signature][hline]zoru herkes basarir, imkansızı ben :D ScsBg
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 21 Ekim 2005 17:30 tarihinde demiş ki:

+1 cok güzel bi noktaya deginmiş murtaza :D[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JeLLyyyy, 21 Ekim 2005 17:33 tarihinde demiş ki:
000000 dan baska kimseyi takmam adam ölmüo yürürken cure atıo minnor desen bi baska adam hack ıle oynuo bu oyunu!

yeni mi anladin dikkat sürekli stelth basiyor saniyede kayboluyor etrafinda saglam clan olmadigi zaman yapiyor ama adi kötüye cikmasin diye onun icinde cok iyi mage avliyor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dumi, 21 Ekim 2005 17:18 tarihinde demiş ki:
benim taktığım yok ama bana takan cok ;)

tabi canım 30 orc un arasında bi parazit yedim bi baktım dumi ustüme koşuyo allah allah die :) çok gülmüştüm :P

bu arada sen arestemisin hala vivendi nasılsın sallandık yine dün geçmiş olsun hepimize.[signature][hline]
Level : 6x
Class : Shadow Knight
Np : 5xxxx
Server : Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

said:
STRIKER_7_, 21 Ekim 2005 17:48 tarihinde demiş ki:
marihuanna_tr ve harbi _manyak acaip kesiyom bu mageleri,sanırım bunlar paper?3 kez de boberti devirdim,lakin ks vari oldu:-)

zuaahahhah harbi_manyak cok iyi magedir dikkat et daggeri gözüne sokmasin:D
Sosyal ağlarda paylaş

Xigenondayım lvl61 assas,nikimi vermiyimde nolcağı belli olmuyor :)
en başta spycleaner geliyor, aynı anda 4 farklı damage vurabiliyor, spike+r,thrust+r aynı anda geliyor pek normal kombo gibi gelmedi de hadi neyse(kosp cz de çalışmaz diye biliyoruz),1467 attack power var, flash_turk diye bir mage i kesemiyorum ona da çok taktım sürüyle geziyor zaten, asasssin olarak Djinn_ var o da çok fazla vuruyor, bunlar hakkıyla kasıp da item alan adamlara pek benzemiyor ne yapsam yatıramıyorum anca son vuruş.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Thadeus, 21 Ekim 2005 18:53 tarihinde demiş ki:
said:
dumi, 21 Ekim 2005 17:18 tarihinde demiş ki:
benim taktığım yok ama bana takan cok ;)

tabi canım 30 orc un arasında bi parazit yedim bi baktım dumi ustüme koşuyo allah allah die :) çok gülmüştüm :P

bu arada sen arestemisin hala vivendi nasılsın sallandık yine dün geçmiş olsun hepimize.

Hippo senmıdın kardes.Neyse ewt hala Grry(mustafa) le beraber
ares teyiz.cafe ye selamlar....[signature][hline]Serwer: Ares
Clan : Knights
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...