Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uzanların kanalları 30 gun kapalı :D

quamor

Öne çıkan mesajlar

said:
Saeros, 29 July 2003 18:11 tarihinde demiş ki:
said:
Simofle, 29 July 2003 17:58 tarihinde demiş ki:
Umarım hıcbır zaman acılmaz. hatta gazetesıde kapatılır ınsallah.Hatta uzanları ıdam ederler ınsallah.

Kaçıncı yüzyıldayız?[hline]ymumcuoglu

Even the smallest person can change the course of the future...

kac yasındasın?[hline]Simofle
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

Yaşımla ne alakası var?

Abdullah Öcalan gibi vatan hainliğinin dibine vurmuş adam bile idam edilemiyor.Uzanları mı idam ediceksin?

Halkın cahil kesiminin bu kadar gözünü boyamış bir adamı kulağından tutupta idam edemezsin.

Ayrıca 16 yaşındayım.[hline]ymumcuoglu

Sosyal ağlarda paylaş

said:
aente, 28 July 2003 23:06 tarihinde demiş ki:
dahada beter olsunnar..acık oldukca onnar para kazanıo,reklamlardan fln,ahlaksız şerefsiz herifler..[hline]aente is alone on this way..
aente:Adventurous Effective for Nocturnal Troubleshooting and Excursionist

stardan vesaireden kazandığı para onun için hiç bi şey..[hline]G-power a.k.a gehena
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Simofle, 29 July 2003 18:57 tarihinde demiş ki:
ıdam derken hangı anlamda dedıgımı anlayan anlamıstır, ama sen bu lafımı cıddeye almıs, sonrada kalkmıs 16 yasında oldugunu unutup bana ogutler verıyorsun. haddınemı?

Hiçbir zaman kaç yaşımda olduğumu unutmam merak etme.Ayrıca geç cevap için özür dilerim arkadaş çağırmıştıda.[hline]ymumcuoglu

Sosyal ağlarda paylaş

cem uzan`in oyaptirdigi hukumet leyhine yayinlar tipki kawgada dayak yemis we hirstan cildirmis bir ufakligin hali gibi gozukse de aslinda oldukca akillica dusunulmus bir secim propogandasi we daha simdiden basladi bunu yapmaya(secimlere bu kadar zaman varken..) ve isin garibi sempatizan da topluyo adam yanina hem de oyle boyle degil[hline]Dramar on Albion/Kay
Osmanbey [Fatihin Fedaileri] on Midgard/Merlin

[b]the blue mists of the night[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KARAMURAT, 29 July 2003 14:04 tarihinde demiş ki:
said:
DynamicK, 28 July 2003 23:56 tarihinde demiş ki:
30 gün kapalı kalınca onca calısanın maaşını odemek ve onca gelirden yoksun kalmak batırır bunları artık

Uzanlar'ı kimse batıramaz.Bırakın İmar Bankası'nı,Ada Bank'ı Çeaş'ı Kepaş'ı adamların.El konulan şirketleri ne kadar büyük gözüksede arkalarında daha Türkiye'nin en büyük sektörü olan inşaat sektörünün ham maddesi olan çimentonun 10/8 lik pazar payı var ki bu gelir inanın tahminlerinizin çok daha üstünde.Bunun yanında Uzanlar'ın İsviçre'deki aile hesaplarında ise 1.2 milyar $lık birikimleri bulunmakta.Bunun yanında sektörlerine hatrı sayılır paylara sahip sırf türkiye içinde 56 şirketleri yurt dışında ise 18 şirketleri bulunmakta.Bu listeyi uzatmak oldukça anlamsız çünkü ciddi anlamda dipsiz kuyudur uzanlar.Ayrıca takdir edilesi bir ailedir öyle yada böyle hiç yoktan Türkiye'nin yıllık milli gelirinden kat kat fazla geliri olan bir holding kurdular.Ne kadar zarar etselerde her zaman en zenginler arasında yer almaya devam edecekler.[hline]Under Construction

Söyliceklerimi söylemişin. Sabancı, Koç, Çeçen, Uzan gibi aileleri batırmak fln herkesin haddine değil.
Bu malvarlıklar sadece bizim bilebildiğimiz şeyler.. Daha kirli işleri, paraları, malvarlıkları, bağlantılarıda var elbette.. Yani bulaşmak 'insan'ların haddine değil diye düşünüyorum.. Yani öyle ulu orta filan konuşmayın böyle şeyleri, aman diyim..[hline]G-power a.k.a gehena
Sosyal ağlarda paylaş

Ben o ailelerin arasında geçiyorum zamanımı. gerek benim olmasada ailemin işleriyle ilgili olsun, gerek aile dostluğu olsun, bir şekilde o ailelerin nerdeyse hepsinin büyük kısmını tanıyorum. O gerekçeyle söyledim. Yani bişey olur demiyorum, ama bişey olmasıda o kadar zor değil yani. Hesap sorma hakkını kendilerinde bulabilcek kadar yüzsüz insanlardır. Medyaya yansıdığı kadar sevimli değillerdir.. Öyle direk konuşun bişey olmaz denicek kadar basit değildir.

edit: son cümleyi yazmiyim.

[hline]G-power a.k.a gehena

[Bu mesaj hella tarafından 29 July 2003 22:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kapanınca adama bi halt olacak gibi konuşmuşsunuz.. Aslında adama bu son yapılan mala el koyma ve televizyonu kapatma olayları çok sağlam hukuki temellere dayanmayan işlerdir.. Istenecek en son şey bu herifin mağdur duruma düşmesiydi..Bu sayede oldu ama..Şimdi star gazetesinden felan bangır bangır 'kapattılar çünkü bu sevgi selini görmenizi istemediler' şeklinde popçuları getirmek suretiyle halkı topladıkları kalabalık mitinglerin resimlerini veriyorlar ,adam mitinglerde..Yurtdışına çıkma hakkını elinden aldıkları içim adam konuşmalarda 'benim amerikaya gitmemi yasaklamışlaaaar ,peki benim Erzurumaaa ,Vanaa bitliseee ,Ağrıya gitmemi nasıl yasaklayacaklaaar' diye avaz avaz bağırıyor..Bizim milletimizin mağdura düşkünlüğü vardır arkadaşlar..Tayip'in başbakan olma hakkını aldılar nooldu? iki mağmur adam pozu attı bir ton oy aldı oralardan..Bu adamın parası öyle star'ı kapatmayla ,malına el koymayla bitmez.. Bu tip olaylar bu kadar göstere göstere dolandırıcılık yapan bir adamı artık yavaş yavaş halkın gözünde mağdur duruma düşürmeye başladı.. O bakımdan öyle 'oh iyiki yaptılar ,bütün malına el koysunlar ,kanallarını hiç açmasınlar' demek işe biraz sığ bakmak olur bence..Şahsi fikrim tabi.. Yaptığı bir ton hiç bir şekilde yasal olmayan iş var ,hiç birinin ipi adam gibi 'bak kardeşim senin şu yaptığın hukuka aykırıdır' diye kesilmedi ,anca adamın üzerine 'zayıf hukuki temeller üzerine oturan hatta oturmayan' saldırılar yapılıyor...Zorla mağdur duruma düşürüyorlar adamı.. iş değil..o bakımdan çok sevinmeyin yani..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...