Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evanessence modası

Saeros

Öne çıkan mesajlar

Ben hem sarkiyi sevmiyom (harbden sevmiyom, Opeth dinleyip harmoniyi, Nightwish dinleyip Tarja yi duyunca sevemez oldum) hem de anlamiyorum hem gelip en sakin elektro bass sesine laf eden adam nasil gelip bu sarkiyi rahatlikla dinleyebiliyor, onu anlasam icim rahat edicek[hline]28:06:42:12
That, is when the world will end
Sosyal ağlarda paylaş

sabo ben populer olan seye laf etmiyorum, basit sekilde sevmedigim seye laf ediyorum. Nedenini de soyledim, Tarja nin sesi cok daha iyi geliyor benim kulagima. Relatif bir olay, bir sey diyemem muzigi sesi icin sevenlere. Ama bastan beri mesajlarimi duzgun okusan benim lafim muzigi populer oldugu icin dinleyenlere (bu kisiler Tarja nin sesini duydugunda bu ne be karga gibi diyen kisilerdir)[hline]28:06:42:12
Sosyal ağlarda paylaş

yahu sana mı birşey dedim :)
nie üstüne alınıyosun, şu yukarlarda kızın sesine falan da laf edenler var da onlara gıcık oldum, onlara hitap ediyordu mesajım.

PS: tarja'nın sesiyle amy'nin sesi karşılaştırılacak sesler değil. ama ikisi de güzel. hatta tarja aşmış. bu yarı aşmış heh

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 31 July 2003 15:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

walla şarkı linkin parka çok benzio diye kıl olmuştum ama albümün geneli çok farklı.bu arada amy'nin sesiyle ilgili tartışmanın çok mantıksız olduğunu düşünüyorum.hatunun sesi harbi çok güzel ve başkalruyla karşılaştırmak ta anlamsız..[hline]
Say what u will
Say what u mean
No, you could never offend
Your dirty words come out clean, clean

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 31 July 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
Ben hem sarkiyi sevmiyom (harbden sevmiyom, Opeth dinleyip harmoniyi, Nightwish dinleyip Tarja yi duyunca sevemez oldum) hem de anlamiyorum hem gelip en sakin elektro bass sesine laf eden adam nasil gelip bu sarkiyi rahatlikla dinleyebiliyor, onu anlasam icim rahat edicek[hline]28:06:42:12

Hayret ilk defa katılıom sana hadi hayırlısı hem tarja konusunda hem de dier konuda[hline]Fuck it all! Fuck this world!
Fuck everything that you stand for!
Don't belong! Don't exist!
Don't give a shit!
Don't ever judge me!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...