Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Battle Grounds] Afk den kurtulmanın yolu?

cenx

Öne çıkan mesajlar

patidaşlarım bg beklerken alt tap yapıp 3dmax çalışıyorum. yada ne bilim başka bişey yapıorum. bu sırada oyunda afk olmamam için bir yol varmı acaba? yoksa oyunda mön mön beklemek zorundamıyız? oysa beklerken zamanımızı iyi değerlendirsek ne kadar kral olurdu deilmi?[signature][hline]Yerde Cenx
World Of Warcraft Cenx

Ophelia Quel. Elven Sorcerer (Fifth Age)
Elastros Silverblade Moon Elf Arcane Archer (FR)
Lia Silverblade (Daughter of Elastros) Harper Agent (FR)
Kith-Karus Human Monk (FR)
Sithas-Silvanos CG/CE Darkelf (Ultima Online)
Sosyal ağlarda paylaş

rigous abartma oyunda haksız kazanç elde etmicemki? sadece oynamadığım süre zarfında afk olmak istemiyorum. benim çalışmam gereken programlar var illa oyunumu bırakim bumu olsun yani?[signature][hline]Yerde Cenx
World Of Warcraft Cenx

Sosyal ağlarda paylaş

güzellerim
1- num lock işe yaramaz kağıt sıkıştırmak işe yarar.
2- kağıt sıkıştırıcaksında 3dmaxte ne yapacaksın allah aşkına :D[signature][hline]Yerde Cenx
World Of Warcraft Cenx

Sosyal ağlarda paylaş

Bir arkadaş afk ile kastı av'yi ..
Ha yanlış mı doğru mu bişey diyemem..
Ama ban yemedi 3 kere uyarı aldı sadece yapmayın etmeyin lütfen tadında uyarılar aldı..
Sphere den kalan bişi ghostmouse işe yarar ama arkadaş iş yaparken degil yemek yerken fln :P[signature][hline].:[ Lady Caprice Xante ]:. The Sole Survivor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HellHound, 18 Ekim 2005 19:21 tarihinde demiş ki:
siz 5 dakkada bg'ye girmeye alisik oldugunuzdan sanirim bu cevaplar, bizim serverda 3:1 alliance ratio var, normal bir gunde 45 dakika 1 saat arasinda sira bekleniyor... insanlari rep leechlemekle suclamadan once dusunun
soyledigin gibi bi server'da BG'ye girenlerin oynamasini beklersin, alt-tab yapip calismasini degil. adam bg'ye girip oynamiyosa sirada oynamak icin bekleyen insanlara ayip degil mi? bahsettiginiz program da 3dsmax.. yani oturup iki saniyede isi bitirip cikilacak bi sey de degil...

amacim kotu niyet aramak degil, ama sirada bekleyen herkesten her saniye icin beddua almak ve kufur yemek istiyosa uomacroer programini alsin. her ne kadar uo icin tasarlanmis olsa da istedigin pencereyi secip sadece o application'a komut gonderen bi program. buna da yarar muhtemelen. ama tekrar soyluyorum yaptigin sey gercekten ayip.[signature][hline]Tulahr
Sosyal ağlarda paylaş

oeh nesi ayip anlamadim ?
sanirim hic 1 saat falan bg sirasi beklemediginizden soyluyorsunuz bunlari

arada adam kendine yapacak duzgun bir sey bulmus iste

bu realmde simdiye kadar ABde bos bos takilipta reputation toplayan goremedim veya honor

zaten saglam takimlarin disinda genelde yeniliyor alliance neyini leech edecek

oyle AV falanda yok bizde (kirk yilda bir anlasilirsa veya AV holiday olursa)
horde neyi isterse onu oynuyorsun mecburen
blizzardin dengeye dikkat etmeden bg gibi bir sey koymasinin sonuclari[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Brewers
Sosyal ağlarda paylaş

Çok basit yolu var ama public yapılırsa oyunun içine limon sıkılır yaymamak lazım.

ayrıca konu kanımca illegal,oyunla ilgili kazanc saglıyacak her tür 3rd party yasak.

illa repu degil,diğer playerlar beklerken senin beklememende bir çeşit kazançtır.haksızlıktır.

Seni işinden alı koyuyorsa ve zaman ayıramıyorsan da,oyunu bırakmanı öneririm.

[Bu mesaj Excane tarafından 19 Ekim 2005 12:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bazı arkadaşlar demişki haksız kazanç, bazılarıda demişki.. oyunu bırak, bazılarıda ara sıra oyuna gir bak.

haksız kazanç değil bu neden diyeceksiniz; ben neptulon'Da oynuyorum. ve ally azlıgı yüzünden saatlerde hatta 5 saat beklediğim BG sıraları oldu.. o sıra zarfında ne yapıcam ben kas desen bir yere kdar farm desen sıkıyor artık...
oyunu bırak diyenlerede, herkez boş durmuyor çalışıyor. bende çalışıyorum ve belki bu arkadaştan biraz daha şanslıyım ewde bir makinede wow açıkken diğer makinede işlerimi yapıyorum ama oda etkili olmuyor. ben bir programcıyım. ewde çalışırken işe o kadar dalıyorsunuzki etrafınızı unutuyorsunuz. sonunda ne oluyor.. oyunda afk sonrada con. lost..

arkadaş illegal birşey istemiyor ama her dk dengelerin düzenlenmeye çalıştığı lag'dan geçilmediği ve ally, horde oranlarının alakasız oldugu ve wow hastası olan bu arkadaşlara bir çözüm getirilsin ozaman..

Kısacası lütfen biraz düşünün..[signature][hline]Hex Bugs & Code'n Roll! Programmers never die, they just GOSUB without RETURN...
Sosyal ağlarda paylaş

Haksız kazanc olmadıgını düşünüyorsanız o zaman sorunlarınızı belirten mail ile blizzarda ulaşın.Belki yeni patchle birlikte %de 0,00001 ihtimal afkler bgden düşmez.Adamlar haksız kazanç olarak goruyorlarki afk olanları oyundan dusuruyorlar.E sonucda klavyenin basında olmak ,afk olmamak değil.

Ayrıca o serverda BG ye az giriliyorsa her kez az giriyor.Bi siz değil.Bırakında millet makine basında bekleyip farm yapıp kasıyorsa sizde kasamayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben girilip oynanmıyacaksa onada karşıyım.Bi takımı diğer takıma karşı zayıf düşürüyor.Bi zevk alınmıyor.Bu bölgeler kişi kısıtlaması olan bölgeler unutmayalım.

Yoksa çözümü bende var verirdim.

5dk olayında hiç deilse bi süre sonra bayıp bakmıyorlar veya kacırıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...