Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rage of the Wookiees ve The Total Experience'ı satın almak için adresler

MrBomb

Öne çıkan mesajlar

1 haftada yolluyolar diyo ordan alanlar. bi sorun çıkması halinde sendit.com un görevlileri baya ilgililer, bikaç msj öncesine bakarsan emrahag nickli üyenin parasını iade ettiler oyunu göndermede sorun yaşandığı için.[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG:
Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Otkoo Jeliyeer of Bria Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

Status: Temporarily out of Stock

Ve iptal edebilirsiniz siparişi diyor.İptal etsem acaba para çekerlermi yinede?

/çekmiyorlar sanırım iptal ettim.

http://www.gameseek.co.uk/productdetail/PC108tf5pufkbwkg3x/#specifications
şöyle bi yer buldum ama minimum requirements kısmında "Star Wars Galaxies: An Empire Divided and a valid Star Wars Galaxies account" yazıyor.Sadece exp pack için cd key falan çıkıyor olmasın bu paketten?

[Bu mesaj EagleEye tarafından 10 Temmuz 2005 13:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EagleEye, 10 Temmuz 2005 13:04 tarihinde demiş ki:

http://www.gameseek.co.uk/productdetail/PC108tf5pufkbwkg3x/#specifications
şöyle bi yer buldum ama minimum requirements kısmında "Star Wars Galaxies: An Empire Divided and a valid Star Wars Galaxies account" yazıyor.Sadece exp pack için cd key falan çıkıyor olmasın bu paketten?
öyle olmaması lazım, sadece cd key almak için soe yle direkt irtibata geçme kgerekiyo çünkü.ama sen yine de işi sağlama almak için bi email at bu sitenin webmaster ına. büyük ihtimalle yanlışlıkla yazılmıştır o system requirements bölümünde an empire divided yazısı[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG:
Sosyal ağlarda paylaş

geldi.ama tahmi
n ettiğim gibi dvd olarak geldi şimdi bide netten çekmem gerekecek :P
varmı bi yerlerde emule falan dışında hehe
ayrıca bende swg cdleri var ama baya oluyo bunları indireli.şu trial zamanında indirmiştim.exp packler yok sanırım.

[Bu mesaj EagleEye tarafından 21 Temmuz 2005 13:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
MrBomb, 09 Ağustos 2005 13:19 tarihinde demiş ki:
sendit.com dan sipariş veren arkadaşlar rogergerson ın sorusuna cevap verebilirler mi acaba?[hline]a.k.a "bay bomba"
SWG:

[Bu mesaj MrBomb tarafından 09 Ağustos 2005 13:21 tarihinde değiştirilmiştir]

Sendit.com dan bu sabah elime ulaştı (tam 14. gün - Fethiye'de oturuyorum).
Üzerinde -by Air Mail- yazıyordu. Yani postayla geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
MrBomb, 21 Temmuz 2005 19:49 tarihinde demiş ki:
bu konuda yardım almak için http://www.station.sony.com/en/instantchat.jsp adresinden live supporttan yardım alabilirsin.

chat client değişmiş sanırım?
http://help.station.sony.com/cgi-bin/soe.cfg/php/enduser/std_alp.php diyor burda[signature][hline]Beş Hececiler
I fear no enemy! I fear not death!
For the khala is my strength.

[Bu mesaj Bone tarafından 25 Ağustos 2005 12:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yo benim verdiğim adresten de instant chat e bağlanabiliyosun. senin verdiğin adres soe nin tüm oyunlar için genel olarak kullandığı, tamamen farklı acc.la bağlanman gereken support sitesi[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: (öss nedeniyle 10 ay ara)
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
Arkadaşlar ikinci acc'yi almayı düşünüyorum artisan olmak için.Kutu olarak almak yerine internetten cd-key satın almayı düşünüyorum.

www.dlgamer.com dediler biraz bakındım sizce iyi mi ?

Bir de benim için şöyle bir olay söz konusu.Bende oyunun Cd-leri yok malesef :) Sadece acc'm var.Cd-ler 2 blok ötede arkadaşımda bulunuyor istediğim zaman alabiliyorum.Total Exp alarak cdlerine de sahip olabilirim ama DVD sürücüm yok.Aslında gelebilir tam bilmiyorum babamın makinesindeki bozuldu tamirde eğer tamir süresi uzarsa kendisine yenisi alacak ve o tamir olursa eğer onu bana verecek :)

Bu durumda sizce cd-key mi satın alayım yoksa total exp mi getirteyim ? Cd-key satın alma olayını biraz anlatabilirmisiniz ?[signature][hline]Xanator Wegauge
Master Rifleman-Master Combat Medic
Eclipse Galaxy
Star Wars Galaxies
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...