Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün istifa ettim ...

Gawain

Öne çıkan mesajlar

Bugün işyerinde müdürün önüne gidip istifa mektubunu verdim. Ağzı açıkta kaldı. neden gidiyorsun ne yapacaksın dedi.bende saçmaladım kısmetse yarın bu iğrenç sektörde çalışmaya elveda diyorum artık bayıldım.
Ve hepinize ısrarla vurgulayarak söylüyorum sakın bankacı olmayın olacaksanızda iki kere düşünün ...
Bir daha asla Finans sektörüne bir işte çalışmam çalışacaksamda şartların çok iyi olması lazım..[hline]Forcedata
Ganimet Sitesi Gereksiz Bilgi Kaynağı
Sosyal ağlarda paylaş

benimde bi yakınım var bankacılık sektorunde,
oda isinden cok mutsuz halde, ama onun mutsuzlugu seninkinden daha degisik bi nedenden kaynaklanıo galiba.
muduru ruh hastası oldugu icin altındaki herkezi sinirlendigi zaman eziyo ve hakaret ediyomus, artık alısmıslar ama tabi rahatsız edici bisey.
bole uluslararası bib ankada olmaması gerek bisey[hline]
milletin cinsi tercihlerinin cizgiler olması bizi ilgilentirmez tabii :)
Sosyal ağlarda paylaş

Özellikle kadın olanlar kimse üstüne alınmasın ama öyle bir sorun yaşadıkları zaman bütün gün personeline kan kusturuyo anlmadım gitti bu nasil bir davraniş şeklidir bende aynı dertten muzdarip deilim ama etrafıma bakıyorum senin tarif ettiğin tipten insan çok var...[hline]Forcedata
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 30 July 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
iyi halt yedin
millet işten kovulur bu adamda işten istifa ediyo
batıyomu rahat
töbe töbe :)[hline] Bildiğim tek şey varsa, o da hiçbir şey bilmediğimdir.
Socrates

kermit belirli nedenleri vardı ...[hline]Forcedata
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gawain, 30 July 2003 11:01 tarihinde demiş ki:
Bugün işyerinde müdürün önüne gidip istifa mektubunu verdim. Ağzı açıkta kaldı. neden gidiyorsun ne yapacaksın dedi.bende saçmaladım kısmetse yarın bu iğrenç sektörde çalışmaya elveda diyorum artık bayıldım.
Ve hepinize ısrarla vurgulayarak söylüyorum sakın bankacı olmayın olacaksanızda iki kere düşünün ...
Bir daha asla Finans sektörüne bir işte çalışmam çalışacaksamda şartların çok iyi olması lazım..[hline]Forcedata

Hayırlı olsun sana bir / madalya da,kalım :-P
O[hline]*arkanda*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...