Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[DragonCourt] En sevdiginiz yazı ve en kıl oldugunuz yaratık

Sintisyzer

Öne çıkan mesajlar

En sevdigim yazı

Shogun: Ieatsu
abdulmuttailip DODGES!

en kıl oldugum yaratık goblin mount taki ışıklı aletleri yutan yartık, her girdigimde illa silahımı yiyio cunku butun esyalarımda flames ozelligi var[hline]-Abi sen bunun için kafa yapar demiştin dimi?
=Evet
-Ben pırıl pırıl oldum ya...
Alexi_Septimus, 22 April 2003 17:59 tarihinde demiş ki:
abajura sıçıyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

en sevdiğim yazı: valla yazıları okumaz oldum yüz kere aynı şeyi görünce, güzel bişileri de kaçırıyorum herhalde arada..

en sinir olduğum baştan snot'tu, sonra goblin berzerker oldu şimdi de troll. bakalım bundan sonra ne olacak.. :)[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

en kıl olduğum yaratık harpy dir arkadaş şu anki halimle bile mesmerize yapıp deli ettiği oluyo bi de shogun lar var...
En sevdiğim yazı ohoo çok var... :)[hline]Seraxis, 12 June 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
frp dediğin de konuşmalı barbut dimi?

Icqm bu arada.:77103821 (bunu ben dedim)
Sosyal ağlarda paylaş

su ana kadar 3 kere mi ne kurtuldum ieatsudan dmg alarak. kaç vurdugunu tam bilmiyorum ama adamın gutsıyla orantılı. bazen 5 bazen 15hp le kurtuldum[hline]-Abi sen bunun için kafa yapar demiştin dimi?
=Evet
-Ben pırıl pırıl oldum ya...
Alexi_Septimus, 22 April 2003 17:59 tarihinde demiş ki:
abajura sıçıyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 29 June 2003 20:59 tarihinde demiş ki:
en kıl olduğum yaratık harpy dir arkadaş şu anki halimle bile mesmerize yapıp deli ettiği oluyo bi de shogun lar var...
En sevdiğim yazı ohoo çok var... :)

hatbi harpyler çok kıllık yapıyolar eskiden charm kullanırdım yada buyulerdim ama artık nolduysa yemiyo.Berzerk attım ve öldum.Elalemin alasını kesiyoz harpyde pöh....!!!![hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Bazı cevaplar
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...