Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Isdn mi Cable mı?

WhiteRobe

Öne çıkan mesajlar

• Admin
isdnye geçme isdnye geçersen yine dialup parası ödiyeceksin ama kabloya geçersen sabit ücret ödiyeceksin.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

hayır baba ben zaten ısdn için demedim kablo için dedim ve kablo için de var.Özel devrelere giriyor,bağlanma sırasında senin dediklerine göre çok daha fazla para ödüyorsun.Ama aylık ücretleri daha az oluyor.
www.telekom.gov.tr den tarifelerden öğrenebilirsin.

ISDN kontör sistemi kullanıyor ve zaten kontör sistemi daha pahalı.Gerçekten ısdn pahalı bir çözüm sunacaktır ama 1 senedir semtin yarısını kablo tv siz bırakan belediyeden ne beklersin ki ya.Bir dilekçe fln gönderreyim baktım olmuyor sabrederim artık n e yapayım.

Beni ISDN e iten bir başka şey de kablo daki özellikle türkiyede moda olan tıkanmalar.Ve kablo modemler arasdında çok büyük farklar var mı?Ben her ihtimale karşı bir araştırma başlatayım...
Sosyal ağlarda paylaş

ben bireysel yada kurumsal baglanti seceneklerinden bahsettim.
senin soyledigin ozel hat. birde bu ozel hatlar kurumsal seklinde oluyor ve router falanda alman gerekiyor.[hline]lllllllllllllll ATOMANT-[SeXeN6] lllllllllllllll
llllllllll SeXeN6 UO Shard Project llllllllll
.ıl SEXEN6.Net lı...ıl E-Mail lı...ıl ICQ lı.
Sosyal ağlarda paylaş

Semtte kablo ve adsl yok ise isdn disinda hizli baglanti mumkun degil zaten. Ama kablo varsa, ya da yakinda gelecekse kablo derim. Ben isdn kullanicisiyim bu arada. Cunku buraya kablo gelmiyor, ve gelmiyecekmis. :((

Umuyorum en azindan yil sonundan once (ya da de-regulation'dan sonra), adsl gelecek. Ya da zaten ben tasinacagim ! Tasinirken de birinci kriterim kablo-net !

ISDN: dial-up gibi ucretlendiriliyor. Hic farki yok. Sadece ayda ekstra bir sabit 10+ milyon oduyorsun. Yani dial-up'a gore biraz pahali.

Kablo: istedigin kadar bagli kal sabit oduyorsun. cok uzun sure bagli kalanlar icin ideal.

Ping olarak: kablo daha hizli diyemiyecegim. bilmiyorum zaten. Ama halen TTNET problemi suruyor. ISDN ile baglandigimda, NetONE ile 230ms alabilir iken, TTNET ISDN 500'lerde dolasiyor. Kablo istanbul'da kac ms veriyor atlantic.owo.com bilmiyorum

Download olarak: kablo daha hizlidir sanirim. bilmiyorum. ISDN'de 128K download hizina cikabiliyorum, bu da yaklasik net rakam olarak 16 kbs'ye karsilik geliyor ki iyi. Ama 128K'ya ciktiginda 2 kat dial-up parasi oduyorsun ki bu degmez bence.

Durum budur. Kablo rules ! Eger varsa bulundugun yerde tabii ![hline]Ride to live, Live to ride...
Sosyal ağlarda paylaş

"batının en hızlı uncapper'ı" :p olarak rahatlıkla söyleyeyim.. kablo pektabii..
ISDN : It still does nothing[hline]first there was silencer. then, there was ultimatr. for a while, that was good. but then silencer became radiant. ultimatr became pepelek. again, for a while, that was good too. after all, pepelek became paticik, and radiant became merovingian. that ain't good. that packs too much meat. i mean, shit, all pa$$words for silencer and radiant accounts are gone for good! all forgotten! call superman, ask batman for help! shitz hit da fan!
DAMN IT!
//radiant victor!

[Bu mesaj merovingian tarafından 30 July 2003 00:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kablo en hızlısı. Belki dl olarak küçük farklar olabilir. Ama ping olarak en iyisini kablo'dan alırsın.

Özellikle ttnet kablo bulursan kaçırma. Yine ultra'da arada deli gibi dalgalanmalar oluyor. Ama 3-4 yıldır ttnet kablo kullanıcısıyım, çok da memnunum Türkiye şartlarına göre.

ADSL alıp da ağlayan çok arkadaşım var. Sen sen ol kablo alma imkanın varken adsl alma derim.[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
freddy11, 29 July 2003 21:25 tarihinde demiş ki:
56/?? kac oluyor merak etım bılen varsa solesın lutfen

dial-up larda download ve upload hizi aynidir. yani 56/56.[hline]lllllllllllllll ATOMANT-[SeXeN6] lllllllllllllll
llllllllll SeXeN6 UO Shard Project llllllllll
.ıl SEXEN6.Net lı...ıl E-Mail lı...ıl ICQ lı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...