Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yes2turkey.org

arian

Öne çıkan mesajlar

gazanfer böyle herşeye istemezüük diyen tiplerden olsa gerek.

Aşağılık kompleksinin derinliklerinde gezen biri gibi...

Nefret ederim böyle tiplerden, herşeye muhalif, oturduğu yerden eleştir, birşeyler yapmak isteyeni taşla.

Aferin senin zihniyetine...

[signature][hline]sonunda yeniledim.

[Bu mesaj mexinth tarafından 11 Ekim 2004 16:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

işi kişisel boyuta dökmeden, söylediklerimde katılmadığın noktaları yazarak sen de yapıcı olabilirdin belki. ne kattın tartışmaya? söylediklerimde gerçek olmayan bişey mi var? hoşlanın ya da hoşlanmayın, türkiye avrupa birliği ülkeleri gibi değil.

kişisel olarak ben de isterim türkiyenin avrupa birliğine girmesini, bu ülkede yaşayan birisi olarak. ama tarafsız olarak bakınca -kusura bakmayın-, aradaki fark bariz ortada, hiç alakamız yok.

karşı olduğum şey bu çabalar değil, bu çabaların şekli. daha önce de söyledim, şimdi de söylüyorum; girilecekse bile bu şekilde olmamalı. o kadar zavallı duruma düşmemeliyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Walla bazı arkadaşlar bu olayı eziklik olarak algılıyo olabilirler belki ama aslında bu batıyı bilgilendirme, bizim hangi yöne baktığımızı görmeleri açısından önemli.. Ben mesela şu an İngilterede'yim, bi kaç İspanyolla karşılaştım. Bizim Türkiyede Arapça konuştuğumuzu zannediyolarmış. Ve bu kişiler üniversite öğrencisi..
Yes2Turkey'in sticky yapılması güzelde, keşke bu formu yabancılar ziyaret etseydi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
ya bence isim çok ezik.

nedir bu türkiyeye evet deyin olayı.
niye biz "bize sorarsanız bizi alın, almazsanız biz kendi başımızın çaresine bakarız" deme cesaretini gösteremiyoruz.

çok güzel site ama asıl amacı "noolur bize evet deyin" değil, "bakın türkiye böyle böyledir. hani yanlış biliyosunuz hatta bu konuda kara cahilsiniz.sonra asistanlarınıza türkiyeyle ilgili bilgi edinmek için arapça gazeteler veriyosunuz çevirsinler diye ama türkiye böyle değildir" demek olmalı. kendinizi bi avrupalının yerine veya bi amerikalının yerine koyun.

valla ben olsam amma ezik adamlar derim.ben olsam ismini "youdontknowjack" falan gibi bişi koyarım.[signature][hline]Mazhar Alanson - Cem Yılmaz:
Bir Zamanlar Fırtınalar Estirirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Fransızların istememesi çok doğal.Bu bayram arkadaşım fransaya gitti onun anılarını anlatıyorum
-Işık olmasa bile kaldırımdan ayagını yola attıgın an arabalar duruyor.Zaten pariste korna çalmak yasak.[yorum gerek yok]
-Dışarda kalan insanlar için sıcak hava ufleyen ızgaralar var[direk bizimkiler somurur o havayı kacak kullananlar olur]
-Yanından geçerken surtunmuyorlar bıle.Bir olay oldumu kavga anında bıle ''atensiyon sivuple''[nasıl yazılıyosa artık] diyorlar.Adamlar o anda bile kibarlar
-Birine dikdik baktıgınız an gozlerini çeviriyorlar.Oha artık yanı.
-Bir restarona girdik,heriflerin herşeyi gibi restoranlarıda kalite.Okuz gibi gurultu yaptık.Etrafıma bakınca farkettım bunu.Aslında normal davranıyorduk ama adamlar okadar sessiz ve kibar ki bi bagıra bagıra konusuyormus gıbı oluyoruz.
Şimdi siz düşünün girersek ne olur.Tamam anadolu insanı için çok degisiklik olmaz ama istanbul hanzoları[ki cok buyuk bı kıtle] oraya giderse facia olur.Oradaki turklerın bızım ab ye gırmememızı ıstemelerının nedenıde o ,Kurt fazla olursa koyun azalır.[signature][hline]-Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol
-Şefkat ve merhamette güneş gibi ol
-Başkalarının kusurlarını örtmede gece gibi ol
-Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol
-Tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol
-Hoşgörülülükte deniz gibi ol
-Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol--Hz. Mevlana
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gazanfer, 03 Eylül 2004 15:40 tarihinde demiş ki:
çok ezik bi site olmuş.
quizlerine bakın, "ühü biz de sizin gibiyiz, başörtüsü takmıyo herkes, erkekler kadınlar bi arada oturabiliyo bile" mesajı vermeye çalışmış hep.

bu şekilde olmamalı.

+1 çocukça[signature][hline]evryone expects u to perform but u cant. copy/paste but nothing happens. undo but cant undo. get text ha ha ha. Im a very busy person im srry youll have to wait until tomorrow or maybe the next day if u re lucky. if im lucky. if im lucky ill still be here. hello how are you is evrything

**no more dinosaurs@ montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca şu var, siteyi hürriyetin açtırttığına inanmıyorum, hürriyet kendi popülaritesini yükseltmek için bu fırsatı kaçırmamış, elit kesime güzel görünme kaygısı olarak yorumluyorum ben bu desteği[signature][hline]evryone expects u to perform but u cant. copy/paste but nothing happens. undo but cant undo. get text ha ha ha. Im a very busy person im srry youll have to wait until tomorrow or maybe the next day if u re lucky. if im lucky. if im lucky ill still be here. hello how are you is evrything

**no more dinosaurs@ montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ztn ben bunların pek bi işe yaraığını düşünmüyrum :([signature][hline]Spectator, 20 Temmuz 2003 15:00 tarihinde demiş ki:
ben yaptırmadım ama acımıyo.

İşte Ben!!!

asdasd, 01 Şubat 2005 13:17 tarihinde demiş ki:
merkez : Ananın Yerinde kavga ihbarı var Ekip intikal etsin
ekip : anlaşıldı merkez, Ananın yerine ekibimle seyir halindeyiz
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
izlemlediğime göre paticik'in çoğunluğu ab'ye girmekten yana gibi görünüyor.[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...