Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En zevkli Class ?

nefarion

Öne çıkan mesajlar

Biraz warior oynadım sarmadı.. Rogue kastım sarmadı.. warlock kastım sarmadı.. Druid ile oynadım sarmadı..

yıllarca ultimada pure mage oynadık.. e bırakta mage sarsın..

Dedikleri gibi.. eger sevecegin bir class değilse bayıyıorsun.. bu claslarla oynadıktan sonnra yine mage ye dondum..[signature][hline]Little Gnome Mage - Altug in The MealStrom

- Equniox -

--Ya baba bi itemlerine bakimmi ?
-- Bak Canım bak ====> Altug (inspect)
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna başlarken rogue açtım, büyük bir inatla başka alt karakter açmadan sadece ona yoğunlaşarak 60 yaptım, high-end instance'lara vs. girdim, yeteri kadar pvp yaptım fakat gelin görün ki bir yerden sonra monotonlaşıyor. Normal instance'larda tek derdim sap sırasında başarısız olmamaktı. Bir ara damage meter hastalığı sardı, aggro almadan açık ara damage yapmaya çalıştım, başardığım oldu fakat kesinlikle işimi iyi yaptığım için bir tebrik almadım bir healer veya tank gibi.

Sonra Priest'le başladım oynamaya,10, 20, 30 derken 43'te nefesim tükendi. Aslında rogue'dan sonra kendini heal edebilen bir class'la oynamak cidden değişik geldi fakat yine rogue'dan sonra mana kullanan bir class işime gelmedi ve sıkılıp bir kenara attım onuda...

Son olarak Warrior açtım, rage sistemi nispeten energy'e daha çok benzeyişi çok fazla zorluk yaşatmadı. Karakterin kolay ölmeyişi bir güven verdi, pvp'de level'larını göremediğim cloth wearer'lara zarar verebileceğimi gördüm hatta level'ını göremediğim bir rogue'u scarlet monastry'de instance'a kaçmasına neden oldum. Sonra wow'daki oyun sürem boyunca instance'ta harcamadığım performansı warrior ile 48 level'a kadar harcadım. Tanklığın ne kadar zor birşey olduğunu gördüm ve rogue oynadığım dönemlerde warrior'ları saçma sapan damage çıkışları yaparak ne kadar zor durumda bıraktığımı öğrendim. Pvp sırasında adamına göre stance seçmeyi öğrendim az/çok...

Şimdi kredi kartımda para kalmadığı için warrior heyecanı yarıda kaldı ne yazık ki, sanırım salı günü kaldığım yerden devam edicem :)

Ayrıca son birşey söylemeliyim, herkesin en azından lvl 35-40'a kadar bir alt warrior açması ve tanklık yapmanın nasıl birşey olduğunu görmesi oyunun ilerisinde kendi oynadığı class'la instance'larda tank'ın işinin biraz daha kolaylaştırması demektir bence.[signature][hline]Daedroth @ Bloodhoof
Sosyal ağlarda paylaş

Açığım ilk karakter elf priesttı. lvl 16ya kadar kastım sora hem baydığı hemde arkadaş grubumla PvP serverana geçtiğimiz için bıraktım. Yeni serverda elf rogue açtım. lvl40'a kadar çok güzel ve zevkliydi ama o noktadan sonra o da baydı. Şimdi horde shamanla oynuyorum. Benim fikrimce çok dengeli bir karakter olduğu için çok zevkli. Tam görev adamı :D Tanklıkta yaptım healerlıkta, boss keserken herkez yattı ben kalıp bossı keserek herkesi kurtarmışımdır, bir grupta nerdeyse hiçbir zaman ilk yatan shaman olmaz(benim gördüğüm kadarıyla). Gerçi şuan 52'yim biraz sıkılmaya başladım ama aynı karaterle çok oynamaktan bu. Benim görüşüm Tauren shaman.[signature][hline]Sargas >> lvl52 Shaman >> Burning Legion
Glirhuin >> lvl41 Rogue >> Kor'gall
Sosyal ağlarda paylaş

rp yapiosan hunter zevklidir oturup petinle konusursun varsa yoksa o ve sendir fln guilldaslarinda alisir senin deliligine naber derler sora doner petle de selamlasirlar fln
sora gun gelir petini deistirmen gerekir artik lvl 60 olmussundur
rakshiri yi yakalamaya niyetlisindir fln filan..
ama? ayrılamassın petten salya sümük ağlamassın belki ama baktıkca ona lan.. yapamicam ben bu işi dersin :D
bi an anılar gecer onunden nasılda kac kez kendini feda etmistir senin yasaman icin fln filan ayhh delice ama hunterle rp yapiorsan muthis zevklidir
Sosyal ağlarda paylaş

Warlock diyorum.. Bende inatla shaman'i kasip onunla takilmistim oyunun basinda beri ama warlock'la resmen oyuna tekrar bastan basladim.. Bu kadar denge, oynamasi zor ama oynandiginda mukafati super olan bir class olur.. Health %10 dayken adam alma, instance'ta full konsantre olup her olaya hakim olmak, bu yuzdende taninan sevilen bir warlock olmak, dmg-meter'da magelerin ve roguelarin yuzunu kizartmak, item bagimli olmayip ama itemi aldiginda karsidakini aglatacak gucte olmak.. benim icin olay buymus :)[signature][hline]Kaybettigim seyler arasinda en cok aklimi ozluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...