Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu kadar olmaz

Sky_

Öne çıkan mesajlar

http://www.dection.com.tr.tc/ arkadaşlar şu sayfaya bir bakın ve Kaç tane Xeria yazıyor Bir bakın allahınızı severseniz bu günlerde böyleleriyle uğraşmaktan gına geldi artık...

Böylelerini ayıplamaktan başka hiç bir şey gelmiyor aklıma.Bu sahte xeria ekibini buradan kınıyorum...

Bu arada gercek xeria hangisi olduğunu daha onceki gunlerde bu servirin testine katılına bir cok kişi buna silencer da dahil olmak ile birlikte kanıtlanmıştır bu yüzden bu sahte xeriacılarının isimlerini deiğştiriler ise memnun oluruz zaten kendimizi yormaya deymez cunku biz bu xeriayı bize ait olduğunu yapmış olduğumuz yeniliklerile birlikte ispat etmiş olup devamınıda getireceyiz buarada sadece 1 2 aylığına ekipce dinlenmeye cekildik okadar bunu fırdsat bilip bizim adımız altında shard acanlar fazla yorulmasınlar derim .....

Xeria Adını Kullanarak Kendilerine Bu Camiada Yer Edinmeye Çalışanlar Sizi Artık Allaha Emanet Ediyoruz.[hline]Kings Of Cahos Me!!! Xeria Staff
Sosyal ağlarda paylaş

Bi zamanlarda darkworlduo shard çıkmıştı acayip sinirlenmiştim bide nick imi almışlardı.Hatta sizin siteyide alan bizi taklit edenlerdi shireuo muydu neydi galiba

Darkworld UO ADMİN[hline] --Darkworld Uo Admin--
_____DIEMASTER______
www.darkworlduo.tr.cx
www.darkworlduo.gen.tr.tc
www.darkworlduo.com.tr.tc
Sosyal ağlarda paylaş

İnternet ortamında sahtecilik olayı insanın nefret ettiği ve gıcık olduğu birşey olsada, önüne geçilemez birşey olduğuda bir gerçek.

Size küçük bir örnek;

Nebula Quann'da (hatta sanırım Locus'ta da) taklidim var.

Tabi beni iyi tanıyanlar bilir ymumcuoglu adlı bir charım yoktur.Ama sonradan tanıyanlar bunu bilmedikleri için bu taklitçi insancıklar ben ymumcuoglu diyerek çeşitli hileler yapıyorlar.

Ben ne yapabiliyorum?

Hiçbir şey.[hline]ymumcuoglu

Even the smallest person can change the course of the future...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...