Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TOTEMİC BOW ( its wonderful)

DioNea

Öne çıkan mesajlar

beyler ben duydum ama emin deilim bu bow bi resimde gm nin elinde tutuğu zigzag türü bi bowdu galiba bu bowdan beramus ve diez birer tane varmış galiba bilen[signature][hline]Name: ALSHARO
Class: Shadow Vain
Nation: Karus
Lvl: 6x
Np: 4xxxx
Clan: BlackCats
Server: Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

xgenonda +9 u var bende ss si var eve geçince yayınlarım burdan bi güsel aklım cıktı görünce 176 mı ne ap si vardı.. ama bana biraz ilginc geldi totemic bow light tarzı yanıo ss de bow un üstünde poison dmg vardı genede yollarım hep beraber yorumlarız[signature][hline]Server = Ares , Beramus
Level = 60+
Karakter = Assasian
Np = Her Serverda Yaparım :P
Beramustaki charım

http://img432.imageshack.us/my.php?image=amanya6dd.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pisikopat_5, 13 Ekim 2005 19:35 tarihinde demiş ki:
pekı sızce buun +1 i kac para dır
50 GB dan asa vermezdım ben olsam :P

DM kesıncede onu 3 hafta kessenız anca belkı cıkacagını dusunurm ben :).ares de oyle bırsey oldugundan bıle suphelıym ben

moradonda totemic serisini gördüm merchantta bow hariç[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 35k+
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pot, 13 Ekim 2005 19:46 tarihinde demiş ki:
bir burayı okuyorum birde dupe forumlarını hangisine inanacağımı şaşırdım ne diyeyim madem dupe var neden bu bowdan kimse yapmıyor

oldu :D serverlarda kaç tane olduğunun belli bi sayısı war gerçi kim kullanıoki onu :D daha doğrusu kullanabilecek :D[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 35k+
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

ya kac kere söledim zamaninda k.o varken cok eskiden bu bowdan vardi gmler 1000 dolara satiyodu ve sadece 1 kiside vardi diye biliyom sora bu biraz hayvani bi sey oldugu icin kaldirdilar cünkü dagin arkasindan vuruyodu diye biliyorum öle bi bowu kospla kullanirlarsa düsünsenize archerla kim kapisir adam bide full dex verir ohh kebap yiyosa yaklas:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...