Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

!!!Dikkat!!! Harpy ve Gavolt Sülalesine Dikkat

fantiagra

Öne çıkan mesajlar

ööff bıktım şu geyikten şu kuş gribi çıktı heryerde aynı şeyler boyan birileri espiri yapmaya çalışıyo[signature][hline]My history ;
|Beramus|~|JustGiveMeUrNp|~|ÃrchMage|~[Sold]
|Diez~|TrueBanana|~|BerserkerHero|~[Sold]
|Beramus~|:Sacrifice: |~|KasarHood|~[Banned] :|
|Now|~|Beramus|~|_tk_|~|Paladin|~[Playing...]
Sosyal ağlarda paylaş

ikinci bir genelgeye kadar Fallen Angel Görevi Durdurulmuş Bildiğim kadarı ile yeni bir anahtar çıkmış o kata hiç uğramadan bir alt kattan 2 kat çıkacakmışız japkodan kurtarma ekibi ve veteriner gm gelmiş o da morodonda gıdaklayan varmının japoncasını shottan CTRL+V yapıyodu manası bitince millet derin bi nefes aldı ...
hatta Artık Fallen Angel Da yazmak yasaklanmış Bu virüs nasıl bulaşıyo bilinmediğinden bu görevden falan filan diye bahsedecekmişiz
bizim bir arkadaş görevi yapmış adama exp gelmimiş charını karantinaya almışlar oda oyuna giremiyomuş
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReSSerian, 14 Ekim 2005 19:54 tarihinde demiş ki:
Ben ares te resserim isteyen resserian a pm atsın günün 24 /7 saati oyundaym :utanium:

kardeşim canın çok yardım istiyosa git normal den yaz meydana :D[signature][hline]Server:Beramus
Clan:TeRaPi
Grade:2
Name:baddal31
Job:Paper mage

Sosyal ağlarda paylaş

said:
DownTown, 14 Ekim 2005 18:11 tarihinde demiş ki:
ööff bıktım şu geyikten şu kuş gribi çıktı heryerde aynı şeyler boyan birileri espiri yapmaya çalışıyo

hll ...[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 35k+
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cemshit, 14 Ekim 2005 20:03 tarihinde demiş ki:
o ne??? boss mu dicem ama öyle bişey diil dimi???

ya boss deil kekon captainın captanı gibi bişey herhalde inindende belli saatlerde çıkıyo o kadar :D[signature][hline]Server:Beramus
Clan:TeRaPi
Grade:2
Name:baddal31
Job:Paper mage

Sosyal ağlarda paylaş

ulan düşünsem bulamadım böyle bişi :D hahahahah Sen bizi Güldürdünya ALLAHta seni Güldürsün...[signature][hline]2pac_Shakur Geri Döndü hemde
SuiSui Nicki ile Charımı Calan arkadaş ALLAH ından bulsun... Burada Zordurumumda O Chara HArçadığım Paralar Kefen Parası Olsun!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...