Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

maç topiği açarken...

tunch

Öne çıkan mesajlar

Pati arkadaşlar maç topiği açarklen başlığı " ev sahibi takım - konuk takım / maç saati /yayınlayan kanal" formatında açmayı öneriyorum. daha sağlıklı olup , topik içini daha derli toplu halde tutabiliriz...[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Deadem - Master Bio-Engineer - Master Ranger
GE-TA, 07 Ekim 2005 17:53 tarihinde demiş ki:
Heey Bush'un tanrısı! Sana sesleniyorum! İki dakika sus da bir rahat edelim be yav!
Sosyal ağlarda paylaş

tamam önerini kabul ettim
edik: şaka :) bence de daha iyi olur ama açılan konuların çoğunun lig tvde olduğunu düşünürse
k[signature][hline]-Küçük Hüsamettindim ben bir aralar
-Yemin et
-Wtf?
Beşiktaşım hayat sensin dünyam sensin herşey sensin,
Gelecekse tüm acılar biz hazırız, senden gelsin,
Bu sevdadan vazgeçersek Allah belamızı versin!

[Bu mesaj RayCharles tarafından 12 Ekim 2005 18:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonjo, 12 Ekim 2005 18:19 tarihinde demiş ki:
lüzumsuz

-1[signature][hline]
With the lights out, it's less dangerous
Here we are now, entertain us
I feel stupid, and contagious
Here we are now , entertain us
A mulatto, an albino, a mosquito, my libido,
Yeah
Sosyal ağlarda paylaş

ben her mac topicini bu sekilde acıyorum zaten ve herkesin buna ozen gostermesini rica ediyorum cunku topicin ilk bikac sayfasında mac kacta? hangi kanal verio? gibi sorular soruluyor.bunlar da engellenmis olur.[signature][hline]-DoruK-, 21 Ağustos 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
gayet penatıydı o be. görmedim etmedim ama penaltı olduğundan eminim

Sosyal ağlarda paylaş

Formatta açılması güzel ancak maçın yayınlandığı kanal aşırı gereksiz bir bilgi başlık için. İlk mesaja yazarsın sonuçta burası vizyon değil önemli olan maçın yayınlandığı kanal değil maç. Ayrca neden maçın saati?
Beşiktaş - Fenerbahçe [21.03.2005] yeterli [signature][hline]rtc

[Bu mesaj Smoke tarafından 13 Ekim 2005 12:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

turkcell ligi maçları için olmasada milli maçlar , avrupa ligi maçları veya türk takımlarının avrupa kupası maçları değişik kanallarda gösteriliyor. sadece türkiye ligi için topic açmıyoruz ki...[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Heey Bush'un tanrısı! Sana sesleniyorum! İki dakika sus da bir rahat edelim be yav!
Sosyal ağlarda paylaş

Benim anlatmak istediğim bir maç için konu açıldığında önemli olanın maçın nerde yayınlandığı değil de maçın kendisidir.
Yani,
Fenerbahçe - Shalke 04 / 21.45 / Star Tv
yerine,
[CL] Fenerbahçe - Shalke 04 [18.10.2005] başlığı görüşüme göre çok daha fazla bilgi içeriyor ve arandığında bulması daha kolay.
Eğer illaki bir düzen getirilecekse;
Şampiyonlar ligi maç konularının başına [CL]
UEFA maçları konularının başına [UEFA]
Lig maçlarının başına [TSL]
gibi düzenlemeler yapılsa maç saati ve yayınlandığı kanaldan çok daha gerekli bilgiler vermiş olur.

Tekrar ediyorum :)
Vizyon bölümünde değiliz, yani amaç neyin ne zaman izleneceğini insanlara hatırlatmak değil amaç o maçın pozisyonlarını veya bizzat maçı tartışmak, konunun ilk mesajında zaten kanal ve saati belirtilebilir.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

Tunch, "tamam sen öyle açarsın" gibi çocukça bir davranış içine gireceksen baştan belirt de kimse yaptığın bir öneriye, "pozitif" eleştiri yapmasın. Eğer bir şeyin güzel ve düzgün olmasını istiyorsak yapılan önerilieri olgunca karşılayalım. Mümkünse "açıklama zahmetinde bulunmamıştım" diye yazılar da yazmazsak karşı tarafı "yani beni yapılan öneriye adam gibi cevap vermeye çalıştığım için ve "hebele hübele GEEERRRREEEEKKSSİİZZZ BEEASDGSDGASG" gibi angutça bir cevap vermediğim için kafamı duvarlara vurdurtmasak.

@Aktiftablet: Eğer ilk mesaja maçla ilgili açıklama yapılıp Saat 19:00 da Kanal D'de yazılırsa soranın öküzlüğü olur zaten. E adam ilk mesaja yazmıyorsa zaten Konu başlığına da yazma zahmetine girmez.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

çocukça bir davranış değil. uğraşmak istemeyen bir davranış. cevapta zaten gecikmeden gelmiş.[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan

[Bu mesaj tunch tarafından 13 Ekim 2005 18:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Smoke, 13 Ekim 2005 19:11 tarihinde demiş ki:
Doğru çocukça bir davranış değil haklısın...
Neyse ben oynamıyorum nasıl istiyorsanız öyle açın...

mızıkçılık yapma işte küserim sonra bak[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Smoke, 13 Ekim 2005 19:16 tarihinde demiş ki:
Maç topiği açarken arkadaşını 16 yerinden bıçakladı...
Olay sırasında bir üstteki mesajdan alıntı yapılmaz laaan diye bağırarak Tunch adlı şahısa bıçakla saldıran Smoke isimli kullanıcı 3 ay Futbol bölümünden men edildi.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız

bıçak yarasına rağmen halen üstten quote yapmaya devam eden tunch , "acı yok laaaan" diye bağırarak yarayı ateşle iyileştirdi , "laaan" diye bapırdığı için futbol bölümünden 1 hafta ban yedi...[signature][hline]www.kemirgen.net
Heyd - Jedi Padawan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Smoke, 13 Ekim 2005 16:12 tarihinde demiş ki:@Aktiftablet: Eğer ilk mesaja maçla ilgili açıklama yapılıp Saat 19:00 da Kanal D'de yazılırsa soranın öküzlüğü olur zaten. E adam ilk mesaja yazmıyorsa zaten Konu başlığına da yazma zahmetine girmez.

Direk son sayfayı açıp "maç kaçta?" diye soranlar olacak gibime geldi. Yoksa senin dediğin gibi de olur tabi.[signature][hline]My name is Guybrush Threepwood, and I wanna be a pirate!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...