Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Minsc çıldırdı! (Baldurs Gate2)

zlorwf

Öne çıkan mesajlar

said:
DoGMeaT, 23 July 2003 22:38 tarihinde demiş ki:
lvl 13'ken jiedanı kesmek biraz imkansız en az 25 olcan,[/b]

?!
en az 25 olacaksin?nasil yani?lvl 16 oldugum zaman dragonkind e kar$i nefretimden dolayi beyaz haric(gidip ugra$amazdim,ta allahin magarasinda) butun dragonlari teker teker kestim,hepsini

ve jierdan o kadarda zorlu degildi $ahsen,suldanesellardaki black dragon daha zorlayiciydi jierdan dan[hline]Leathas Level 43 Ranger(Excalibur)
horacegoesskiing, 19 July 2003 14:44 tarihinde demiş ki:
Diablo ve Diablo2 rpg ise street fighter da rpg dir
Sosyal ağlarda paylaş

bana sorarsan en zoru jierdan
suldanesselardakini dmg almadan kesiyorum ben genelde
yani alsam bile 30 filan.[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

Silver-Jierdan-black-shadow

böööle gidio zorluk derecesi,25'i yanlış hatırlıom demekki,zaten dlh.netteki faqlarda "jierdanı kafaya takmayın,onu ounun sonunda belki kesersiniz" diodu[hline]less talk,more glock!

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 23 July 2003 23:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tam hatırlamıyorum dragonları ama 2-3 sword of mordenkaynen dagıtıyodu dragon ne olursa olsun ...
lvl 17 wızard la oyunda alamadıgınız adam olmaması gerekıyor ...
hele hele tam hatırlamıyorum 3 buyuyu 1 buyuue pre-cast edıp kullandıgımız buyu (lvl9 spell chaın olabılır) enemysıghted yapıp 3 abudazzım horrıd wıddıng(yanlıs yazmıs olabılırım) koydugunuzda kımse pek sorun cıkarmıyo ...
keza kısa mesafeden 3 flame arrow u (bu yukarda bahsettıgım buyunun bır alt sevıye olanı spell contagıency galıba) koydugunuz zamanda bayagı etkılı oluyo (adam da prot yoksa yada dıalog dan yenı cıkmıssınız adam henuz sıze mavı ama kırmızı olmak uzere bunu koyunca ...) ...
bence oyundakı en ıyı kılıc (exp ı cok detaylı oynamadım) tears of baal lerın alındıgı yerde bulunan cın ın ıstedıgı kılıc kılıcı cın e varmek yerıne cını oldurunce kılıc sızde kalıyo coooookkkkkk ıyı bır kılıc (oyle hatırlıyorum ) ...[hline]* tells "drizzt" wıth fear ...
* tells "do'urden" wıth the head of man who said 'drizzt'
Sosyal ağlarda paylaş

silveri hiç kesmediimden bilmiyorum :)
hep iyi oldum. 7-8 kere bitirmişliğim vardır[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

katanayı dual kullananlar bug abuzerdir bunu baştan söyleyeyim :) (katana çift elli silahtır normalde. yani two handed swordun yanında başka bir silah daha kullanmak gibi bişi katana + başka silah kullanmak).
flail, morning star, club, bastard sword, dagger, halberd, short sword, dart, pike (ixil iyi assında)....
çöp :)

axe, long sword, two handed.
bunları bilirim bunları kullanırım ben hep :)[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
SolidSnake, 24 July 2003 11:32 tarihinde demiş ki:
Ulan hasta etmeyin en iyi silah Tabiki Flail of Ages ++5 e Carmysory +6 tartışılmaz.Keldorn Carmyrosy +6 ile critical sız 70 dmg koyuyodu..

LOL naptın be gülüm. rezil ettin ortalığı.[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

tabikide mümkün
ama backstab ile sadece
adamın yazması gelmiş, yazıvermiş.
hani yeni kurallarda two handeda + veren bütün şeyleri alsan, fighter olsan, critical koysan bi ihtimal.
ama eski kurallarda 2 proficency ile criticalsiz o kadar dmg biraz imkansıza kaçıyo.[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

ben assassinim ile 150 dmg filan koyuyodum
ama ToB du o ayrı konu (x7 backstab modifier, ayrıca herzaman backstab yaptıran skill)[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
SolidSnake, 24 July 2003 21:33 tarihinde demiş ki:
ya "Torn take you" diyip ekran sallanıyordu 70 vuruyodu critical mı değilmi artık siz bilin yaıuuuuu[hline]Everyman lives,not every man truly dies !

ne sallaması lan Throne of Bhaal da bi kemer buluyon strenght 22 mi 24 mü ne oluyo artık 70 vurmsaı sizcede normal deilmi ?1300 kilo tasıyan adamın ?[hline]Everyman lives,not every man truly dies !
Sosyal ağlarda paylaş

1) torm take you: critical demek bu
2) critical olarak bile 50 vurur EN FAZLA. (fighter/5 proficency lazım)
3rd edition kurallarına göre 60 ve üstü damage düşmanı anında öldürür . "bu 2nd edition" deme, çünkü damage modifierler değişmedi 3rd de.[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

24 yapan belt yok 22 ya da 23 yapan var sanırım
bi tek crom faeyr 25 yapıyo stryi.[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

hmmmmm
melissanın ordaki yaratıkların hepsinin en az %80 physical resistancesi var. character filelerini incelemiştim niye bunlar böle ölümsüz diye.
yani criticalle bile 70 koyman için orda...
(70/20)*100= 350 damage koyman lazım normalde
ki çoğunun 90 filan physical resistancesi var.

benim kensai criticalle 10 koyuyodu canımın içi. keldornun criticalle 70 koyması orda imkansız.[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...