Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Minsc çıldırdı! (Baldurs Gate2)

zlorwf

Öne çıkan mesajlar

Minscin sesi baya bir garip gelmeye başladı artık komik seler yerine bir genç sesi çıkıyor sürekli Kill Slay ahhaha gibi birşeyler diyor delircem! (O Jierdanı nasıl kesicem? %100 civarı fire resistanceim var elimdede dragon slayer kesemedim şunu yaw! tek char dalıyorum fire breath fln çekiyo 3 dmg alıyorum:P Sonra direk dalınca kesio ama:([hline] Never was and never will be..
- See battle Boo? Run Boo Run!
- Butt-kicking for goodness!
- Jump on my sword while you can, i wont be as gentle!
- Fysk! Boo says "Whaaat?"
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada zaten güçlü grup olmak istemem beğendiğim insanları koyarım. Mesela oyunun en güçlü fighterı korganı atıp drowu almayı düşünüyorum.[hline] Never was and never will be..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada ben o winged elfe tutuldum çok şeker bişi jaherianın triplerinden baydım biraz:) Anomen çok kıro yaw tam adandolununu bbbbböğğğrründen çıkmış delikanlı gibi bir şey. Bu arada ana charım Cavalier/Paladin.[hline] Never was and never will be..
Sosyal ağlarda paylaş

offf canım çekti biraz daha oynayım bakalım imoeni irenicus kaçırdı. Bu thiefler benden parayı aldılar ama pürüz çıkardılar.Bakem nolcak?(Spoiler yapmayın plz)[hline] Never was and never will be..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada bu irenicusu rüyamda görünce yeni büyümü geliyor (galba ilerde slayerı rüyanda görüyormuşsun)[hline] Never was and never will be..
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun zaten evll party oynayın diye düzenlenmiş sanki,en matrak ve en güçlü elemanlar evil...Şahsi kanaatim
Protagonist kensai/mage çift katana celestial fury ile
Korgan(gm axe)
Edwin
Viconia
Yoshimo ya da bünye kaldırırsa Jan Jansen
Bir de Jaheria diycem de dual class olduğu için diyemiyorum...[hline]Yaşam boyunca aradığımız şey belki de budur,yalnızca bu,olabildiğince büyük bir üzüntü,ölmeden önce kendimiz olabilmek için...
Sosyal ağlarda paylaş

keldorn diil toooorm take you o :P

bu arada
en iyi parti bence:

korgan
keldorn
kensai (sen)
jan jansen
viconia
edwin.[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jadelith, 18 July 2003 12:10 tarihinde demiş ki:
keldorn diil toooorm take you o :P

bu arada
en iyi parti bence:

korgan
keldorn
kensai (sen)
jan jansen
viconia
edwin.[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.

yok keldorn yerine minsc olcak o zaman hiç zorlanmadan bitiriyorsun ben mageydim hatta savaşlarımın yarısında büyü kullanmadım puahah[hline]kızı seviyorum ama unutamıyorum yardım edin yaw
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bişey dicem az önce gülmekten geberdim shade olarak yazıorum=
Docks a girince bir adam (adını hatırlamıyorum) Scimitarımı kafanıza fırlatınca geberceksiniz dedi grubun büyücüsüne scimitar fırlattı 5 canı gitti:) Sonra adam "böle diildi" gibi birşeyler diyip uzaklaştı ehuahua geberiyorum şu anda:)

Bu arada bu ne iştir anlamadım 20000 gold ver sonrada herifler işlerini sana yaptırsınlar.. Şimdi vampire kesmeye yolladılar hadi bakalım..[hline] Never was and never will be..
Sosyal ağlarda paylaş

ya bak onlara para veriyorsun ve görev yapıyorsun karşı vampir klanını yenmeye çalışıyorsun onlarda imoen hakkında bildiklerini sana söylücekler ve kurtarmana yardım etcekler

o scimitar olayı çok komik harbiden adamın bide çığlık atışı mı ne vardı[hline]kızı seviyorum ama unutamıyorum yardım edin yaw
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...