Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Minsc çıldırdı! (Baldurs Gate2)

zlorwf

Öne çıkan mesajlar

beholdere çözüm: shield of balduran --->>> reflects beholder rays
mindflayere çözüm: Mordenkainen's sword --->>> lvl 7 wizard conjuration, immune to death spells, nerdeyse immune to domination, charm, vsvsvsvs.[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

Cevapları okumadım da, eğer Minsc in komple çıldırmasını istiyorsan
evil char aç
Sonra evil bir team yap,
sen de dahil olunca 5 kişi oluyorsunuz, toplam 4 adet evil npc var. Sonra da üzerine minsc i al :) Çok sıkı grup oluyor, ama Minsc sürekli bağırıyor "This isn't true." We shouldn't do that. Boo hede hödö falan diye :)[hline]Penthesilea, Elan Realms. www.elanrealms.com

my heart's a tart
your body's rent
my body's broken
yours is spent

Sosyal ağlarda paylaş

gruptaki kavgalar tamamen şansa gelişiyor sanırım.Bende Edwin ile Keldorn dalaşmıştı,ikisi de gruptan ayrılıp savaşmışlardı(tabi keldorn holy avenger la 3 vuruşta aldı ayrı konu).Reload edip tekrar olmasını bekledim ama olmadı tekrar...[hline]Yaşam boyunca aradığımız şey belki de budur,yalnızca bu,olabildiğince büyük bir üzüntü,ölmeden önce kendimiz olabilmek için...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mans, 21 July 2003 13:12 tarihinde demiş ki:
said:
Spike, 21 July 2003 11:42 tarihinde demiş ki:
bide benim gruba çözüm bulsan nası güçlencem ben bu grupla

Doğrusu o grupla bir şey yapamazsın.Çok dengesiz olmuş.
Sen büyücü oynuyorsan tavsiye'de bulunayım.
Minsc,Korgan(Copper Coronet'e bak) Viconia,Jan Jansen.Keldorn(Temple bölgesinde görevleri aldığında lağımda)
Kolayca oynarsın bunla.

hoca naptın sen keldorn u çıkar yerine edwin i koy benim eski tayfa oluyor gene onlarla oyun bitirdim zevkimi aldım ben değişiklik olsun istiyorum yani anladın mı jaheriaya dokunamam aramız süper sarkıyor bana aerie de minscin cadısı minsc olmazsa olmaz viconiada azıyor sonra jan jansende hırsız olmalı zaten hayda kim kaldı kendimimi atim:)
Sosyal ağlarda paylaş

En iyi grup bence
Penthesilea - Evil - Sorcerer
Edwin - Evil - Conjurer
Viconia - Evil - Priest
Sarevok - Evil - Fighter
Korgan - Evil - Berserker

6. adamı alıp almamak size kalmış. Bir neutral bard var, o biraz uyabilir bu gruba. Ben eğlence olsun diye Minsc i koymuştum işte.[hline]Penthesilea, Elan Realms. Elan Realms UO Shard

my heart's a tart
your body's rent
my body's broken
yours is spent

Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 18 July 2003 10:26 tarihinde demiş ki:
evil oynarsan rahat kesilio kırmızı ejderha,goodda o kadar kolay deil,baya güçlenmen gerekio,jaheria bide o drow kız güzel,o kanatlı elf olan sirk'den aldıımız kız böaaağ,çok çirkin bea.Jaheria rux:) (bide expension'da ondan çocuun olabilio :P[hline]less talk,more glock!

throne of bhaal damı yapıyon çocugu puhah? Çocuğun olunca ne oluyo?
Sosyal ağlarda paylaş

Zuhaha uzuz. Öhöm... O salak kılıç beni de uyuz ettiğinden dayanamayıp satmıştım o kadar güçlü olmasına karşı...Jierdanı baya zor öldürüyorsun, ben lvl13 mü neydim. Ama ölünce oyundaki şüphesiz en güçlü kılıç olan Holy Avenger(yada başka bişi) çıkıyo, zaten onu görünce Korganı direk atıp anında Keldornu aldım , kılıç sadece paladinlwer tarafından kullanılabiliyo.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SolidSnake, 21 July 2003 13:46 tarihinde demiş ki:
Ya ben oyundaki en iyi wizard olmak istiyordum.Teke tek dragon fln alıyordum yani öle bişi.Ama edwini gördüm adam 8 level1 8 level2 büyü biliyodu (ben 6 şar) delirmiştim gittim kestim Edwin'i ! En iyi büyücü şu anda oyundaki benim level 24 (TOB ile birlikte) Niahahahahha!

Benim Faytır levıl 33, benimki seninkini döveeeeeerr :) de
bence pıleynsıkeyp törmınt daha zevkli baldurz geytten
Sosyal ağlarda paylaş

lol jierdanı 2 kişi lvl 11-13 arası bişiyken kestim (sorcerer tabiy, hangi lvl olduğunu tam hatırlamıyorum ama lower resist büyüsünü alınca direk gittim)
dragonlar çok basit sadece napçaanı bilicen.[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...