Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Minsc çıldırdı! (Baldurs Gate2)

zlorwf

Öne çıkan mesajlar

Bana Jierdan'ı kesmek çok kolay gelmişti ya. Bir iki tavsiye vereyim.

- Her türlü potion'larınızı için. Regeneration, strength, speed vs
- Her türlü koruma büyülerinizi yapın.
- Saldırmadan önce karakterlerinizi dragon'un farklı taraflarına yerleştirin. Mesela 3 warrior varsa, 120 derece açıyla dragon'un farklı taraflarına koyun.
- Mage'leriniz ilk atağı yapsın. 2 mage aynı anda lower resistance atarak başlayın.
- Warrior'lar saldırırken, mage'leriniz ile her türlü dmg büyüsünü yapın. İşe yarar ne güçlü wand varsa kullanın.

İşin püf noktası lower resistance büyüsü. O olmadan gerçekten zor işiniz. 2-3 lower resist'ten sonrası cidden kolay.

Hep good aligned party oynarım nerdeyse ben. Çok da memnunum. Bir daha ki sefere sırf party görevleri için evil oynicam ama.[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 18 July 2003 22:56 tarihinde demiş ki:
Necromancery yarın gel coppercoronet'in önüne takımını topla!
bak oraya 5 kamyon mindflayer getirim,dayaıını ye,yetmesse bi dragon arkadaş var en kırmızısından,onuda getirim,bak bi daha jaheriaya yenge dışında bişi diebilecekmisin
:) :P :)[hline]less talk,more glock!

bak koçum geçen yıl sarevok u ve irenicus u benim takıma transfer ettim jaheria benim anladın mı Aerie yi al sen oda güzel yada Viconia eheh[hline]kızı seviyorum ama unutamıyorum yardım edin yaw
Sosyal ağlarda paylaş

aerial servant+air elemental+fire elemental cikartan bi degnek vardi,bunlarin hepsiyle kontrol ettigim yaratik sayisini 5 e kadar cikariyorum ve?i$ bitiyor
irenicus u 2 kere boyle indirmi$tim suldanesellarda,cevresindeki enerji alani kaybolur kaybolmaz:

What?..you..you killed me!

bu arada,ben oyunu o kadar oynamama ragmen hic a$ik vs olan olmadi
hayirdir?

birde,viconia grubunuzdayken drizztle kar$ila$an oldumu?olduysa bi tepki vs ciktimi ortaya?[hline]Leathas Level 42 Ranger(Excalibur)
Azmodai, 26 June 2003 08:48 tarihinde demiş ki:
6-7 yildir icinde bulundugum guzel varlik demiste, benide benden almis
Sosyal ağlarda paylaş

good bi karekterle aşk yaşamak için evil olmuacaksın,ve onunla konuşurken dikkatli olcaksın terslemieceksini,o drow kız,jaheria,aire(adı ne bunun? :) ile aşk yaşıabiliosun,bide female oynuasan anomenle ve sana çok komik bi şekilde evlenme teklifi edio :)[hline]less talk,more glock!

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 19 July 2003 21:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necromancery, 20 July 2003 09:05 tarihinde demiş ki:
leathas oyunda zaten direk aşık oldum demiyor ilk konuşuyor senle yavaş avaş aşık olmaya başlıyor hiç mı kız senle konuşmadı

ehe hıc sanmıyorum konustugunu
cınsel ılıskının anlamı yok dıyen bı adamdan ne beklersınkı
asexuel bu :P[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm konu$tu evet,pek takmami$tim zaten,gicigim druidlere

bide jaheria 10-15 kere oldu oyun boyunca

olabilirmi bunun yuzunden?[hline]Leathas Level 42 Ranger(Excalibur)
horacegoesskiing, 19 July 2003 14:44 tarihinde demiş ki:
Diablo ve Diablo2 rpg ise street fighter da rpg dir

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...