Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yaptığım kompleksi nasıl deed haline getirim...

Sky_

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar galiba bunu söylemenin zamanı geldi domain değişmeden önce xeria olarak yaptığımız bir kaç ew vardı onları görenler bilirler.

önce kendi ewinizi kendiniz yapmak zorundasınız.axis yardımıyla

.extract filename.txt komutuyla yaptığınız ewi ufak bir txt içine gerekli kodları yollattırıyonuz.

ondan sonra multi scripter diye bir program yardımıyla bu txt dosyasındaki kodları deed haline gelebilen bir ew haline getirebiliyorsunuz.

http://members.lycos.co.uk/kofclan/uofiles/Multi.zip ahanda işte gerekli olan dosya lycosun dandiklinden etkilenmemek için flashget gibi bir programla çekmenizi öneririm....

faq a ekliyebilirsiniz...yakında sıfırdan world yapmayıda yazıcağım gm_galandiel bilir :D[hline]Kings Of Cahos Me!!! Xeria Staff

[Bu mesaj Sky_ tarafından 15 July 2003 16:25 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Sky_ tarafından 15 July 2003 16:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya sky lycos acc.ım yok benim sende kendi acc.ınla vermişsin nası indirces bu melet i :Pp[hline]Baggio, 03 July 2003 18:32 tarihinde demiş ki:
Sphere bolumunun 2 hafta kadar once atildigi Oyunlar bolumunden Ilgi Alanlari'na alinmasi icin kampanya baslatiyorum, katilanlar bi reply seetsinler suraya.
Baggio, 03 July 2003 19:42 tarihinde demiş ki:
Burasi Scriptsharing bolumu yanliz, UO degil
omer_gnr, 03 July 2003 20:48 tarihinde demiş ki:
Yanlış düşünüyorsunuz arkadaşlar UO oyundan başka birşey değil.
gremlin483 şu anda dio ki:
İsteyen istediği yorumu yapsın artık...

MY ICQ[/b]=Listeye Ekle

Sosyal ağlarda paylaş

Hatta Slayerr ben daha da ileri gidip deet e bile çevirdim. Multi scripter la. Ancak tek sorun seninki ile aynı tabela malesef hala becerebilmiş değilim. :) Evet en azından bu konu ile ilgili bilgisi olan varsa (diyeceğim araştır demeyin spherenin altını üstüne getirdim ama ı ıh ya ben harbi anlamıyorum yada orada herşey zaten hazırda var ve bir iki kodla bu işi bitiriyolar) bilgilendirirse sevinirim. Ancak lütfen karma karışık anlatmayın çözene kadar canımız çıkıyo :)
Şimdiden teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...