Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arnavutluk - Türkiye

lahoya

Öne çıkan mesajlar

said:
Mike, 13 Ekim 2005 01:20 tarihinde demiş ki:
geç hadi ya bu futbolla ne şampiyonusun

bizimkilerin temel sıkıntısı bu zaten rakibe göre oynuyolar ,dünya kupasındakinden farklı olmaz porto rikoyla kıç zoruyla berabere kalıp brezilyaya kafa tutan Türkiye buradada olur bence ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thug_life, 13 Ekim 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
almanya ev sahibi değilmi biz onları yenmedik mi biz favoriyi yendik bize rakip yoq diye düşünüyorum

oyle duz mantik olmuyo thug life genelde futbolda :) ama isalla,gucsuz bi takim degiliz,biraz toparlanir iyice konstantre olur ve sansli olursak..neden olmasin..kotu yunnan kaldiriyo kupa bizim neyimiz eksik? :)[signature][hline]Düşündüğün şeyi yapmaktan korkuyorsan, yapmadığında korkacağın şeyleri düşün
Sosyal ağlarda paylaş

said:
almanya ev sahibi değilmi biz onları yenmedik mi biz favoriyi yendik bize rakip yoq diye düşünüyorum

ok 6s ankaraya yenildi, fener ankarayı yendi diyelim fener 6s den güçlümüdür? aa evet eauha doğruymuş[signature][hline] i own j00
bLogger Mike
Voys (geri sayım : 176) says:
lan bana 50 mılyon versen 2 yıl köpeen olurum

Kuş avcısı, yedirmem helvamı!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Artık bırakın şöyle atışmaları 6s febe gibi laflar komik kaçıyor herşey zamanında yapıldıgında güzel
---------
Konuya dönersek bugunki futbollan ilerde hiçbirşey yapamayız

[Bu mesaj Virus tarafından 13 Ekim 2005 05:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mike, 13 Ekim 2005 05:17 tarihinde demiş ki:
said:

ok 6s ankaraya yenildi, fener ankarayı yendi diyelim fener 6s den güçlümüdür? aa evet eauha doğruymuş

Ama en güçlüsü Pendik dimi?[signature][hline]D'akmor J.Matthew
Schools are prisons...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cemad, 13 Ekim 2005 00:01 tarihinde demiş ki:
slovakya norveç veya isviçreden biriyle

Sadece 3 baraj maçı ı var? Azmış. Neyse, yalnız bu takımları küçümsememk lazım. Hepsi sonuçta ikinci oldular.
Gerçi seri başı olmasakta geçerdik...
(Çeklerle kiler var bizim torba da işmdi?)[signature][hline]My name is Guybrush Threepwood, and I wanna be a pirate!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...