Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arnavutluk - Türkiye

lahoya

Öne çıkan mesajlar

Arnavutluk bize çok ters bi takım ya...

Bi de biz Türk'üz, sonuna kadar gelip "Ben kesildim geri dönüyom" demek gibi bi huyumuz da var. Ayrıyetten Yunanistan kesin para yedirmiştir Arnavutluk'a... vs vs...

Bence Arnavutluk en az bi beraberlik alır (İnşallah biz yeneriz tabii)[signature][hline][b]Hayatım hayatın için
Hayatım ölümün için
Ölümüm hayatın için
Ölümüm ölümün için
Sosyal ağlarda paylaş

Arnavutluk grupta iddası varmı$ gibi antreman yapıyormu$. Bushi varımızı yoğumuzu ortaya koyacağız demi$.

İbi$ .:)[signature][hline]Birgün Ressamlar Türk'ün Simasını Yitirirseler Yıldırımı Alıp Resmetsinler.. M.Kemal
| Mail | : [email protected]
| Radio | : Wj ErgenekoN
| Forum | : Insight

Insight'ı Kalbimde Ya$atıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Hakan Sukuru bu kadar gozukapali savunmayi anlamiyorum..Adam sonucta bi fikrini ortaya koymus,aciklamamis ama Hakan Sukur oynamazsa, Arnavutlugun sansi var demis..taktiksel anlamda.Buna karsi cevap,beyninin olduundan suphe ediyorum..bak sen? bu kadar saygisiz ve itici olmayalim..[signature][hline]Düşündüğün şeyi yapmaktan korkuyorsan, yapmadığında korkacağın şeyleri düşün
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ronald, 12 Ekim 2005 15:25 tarihinde demiş ki:
Hakan Sukuru bu kadar gozukapali savunmayi anlamiyorum..Adam sonucta bi fikrini ortaya koymus,aciklamamis ama Hakan Sukur oynamazsa, Arnavutlugun sansi var demis..taktiksel anlamda.Buna karsi cevap,beyninin olduundan suphe ediyorum..bak sen? bu kadar saygisiz ve itici olmayalim..

tam tersini demiş demek istedin galiba :)[signature][hline]Dance with me,lampy!!
Sosyal ağlarda paylaş

Koltuklar düzene kondu. Evde bulunan metal parçalar geri dönüştürülerek anten olarak değerlendirildi. Biralar soğutuldu. Çerez olında. Televizyon açık. Anten çekiyor. Tüm sistemler devrede...
Erkek öğrenci evinde maç gecesi... :)[signature][hline]My name is Guybrush Threepwood, and I wanna be a pirate!
Sosyal ağlarda paylaş

arnavutluk letonya
??[signature][hline]-Küçük Hüsamettindim ben bir aralar
-Yemin et
-Wtf?
Beşiktaşım hayat sensin dünyam sensin herşey sensin,
Gelecekse tüm acılar biz hazırız, senden gelsin,
Bu sevdadan vazgeçersek Allah belamızı versin!

[Bu mesaj RayCharles tarafından 12 Ekim 2005 19:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu fatih terim "garip" yaw yemin ederim yok böyle bi adam ya..

emre
nihat
serhat
necati

gibi adamlar dururken oynayanlara bak ya!

kafayı yicem, bune ya!!!![signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..

[Bu mesaj zydar tarafından 12 Ekim 2005 19:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...