Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arnavutluk - Türkiye

lahoya

Öne çıkan mesajlar

evet maç ne zaman.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
berqe, 05 Ekim 2005 13:12 tarihinde demiş ki:
o zaman çok daha iyi acaba yunanistan maçini yayinlarlarmi
Show TV'ydi sanırım .. ama kesin eminim ya ATV ya Star ya Show yada Kanal D yayınlicak ..[signature][hline]Eu Gamers Orion - Trasty
Unigroup - Cem Sönmez
Sosyal ağlarda paylaş

danimarkanın yatacagını zannetmem cunku adamların cıkma sansı var ...
bız sacma bı seklıde arnavutluk deplasmanında puan kaybedersek (kı sagımız solumuz bellı olmuyo hersey olabılır) danımarkada hem yunanıstanı hemde son macını kazanırsa danımarka 2. oluyo ...
kısaca hala umutları var ...
ayrıca yunanıstanın oynadıgı futbolla pek bısey yapabılecegını zannetmıyorum tabı mac boyu canakkale gecılmez yapıp bır kornerden bı hava topuyla 1-0 falan alırlarsa macı bılem ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

ezeriz.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

danimarka-yunanistan macı grubun en cekismeli macı olacak gibi gorunuyo..danimarka nın macı verecegini kesinlikle dusunmuyorum..berabere kalsalar bizde yensek cıkıyoruz..hadi bakalım..onceden konusup sora patlama olaylarını hic sevmiyorum o yuzden ezeriz 5 atarız gibi konusmak cok sacma..insallah yeneriz kısacası :)
Sosyal ağlarda paylaş

ezeriz.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Sosyal ağlarda paylaş

Danimarka-Yunanistan 8 Ekim Cumartesi saat 21:00 show tv
Arnavutluk-Türkiye 12 Ekim Carsamba saat 19:00 show tv[signature][hline]-DoruK-, 21 Ağustos 2005 21:17 tarihinde demiş ki:
gayet penatıydı o be. görmedim etmedim ama penaltı olduğundan eminim

Sosyal ağlarda paylaş

Valla yenmemiz gerek diye biliyorum ben. O zaman ?[signature][hline]Emaleth, 28 Temmuz 2003 16:04 tarihinde demiş ki:
bilirsiniz, ben bu forumların "erkek hamamı" gibi görülmesine, burada benim deyişimle "kaave" muhabbeti yapılmasına karşıyım. hiç hoşlanmıyorum, hiç mi hiç yakıştıramıyorum. ha naapıyorum? biri "beyler" diye thread açınca gidip "cici bayanlar" yapıyorum. dünya ters dönmeye başlayıp, birdenbire burası güllük gülistanlık mı oluyor? hayır.
ama ne oluyor? biri kaave ağzı yaptığında, kullanıcılar tarafından ben daha müdahale etmeden uyarılıyor ve fark ettiniz mi bilmem, artık "beyler" diye thread açılmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...