Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aşk?!?

Mike

Öne çıkan mesajlar

Aşk?!

Başlarken aşka, herşey mükemmeldir. Seversin, aşık olursun. yaptığınız ilk şeylerdir bunlar, el ele tutuşup gezmek..
Herşey peri masalı gibidir, mutlusun etrafa iyilik yaparsın sürekli. Her dakika onun sesini duyabilmek ona sarılabilmek için can atarsın. Bazen kavga edersin ama onunla kavga etmeyi bile okadar seversinki, sonunda barışmak olduğunu düşününce.

İlk gittiğin yerler,gezdiğin yerler hep aklındadır. Bir gün gelir, bu peri masalında bi tarafın sevgisinde azalma olur.
Herşeyin büyüsü bozalır, gene toparlamaya çalışırsın deli gibi seversin "ONSUZ OLAMAM" dersin. masalı bozan odur..
Sen hep kendini suçlu görürsün " Naptım ben ona, neden ayrıldık oysa ne kadar mutluyduk" dersin. Ama bilirsinki suçlu olan odur.

Genede kıyamazsın ona, aklından çıkmaz. "Acaba şuan napıyor" diye düşünmeden edemezsin her dakika..
Ağlayacağını, üzüleceğini bile bile onunla yaptığın şeyleri tekrar tekrar inadına inadına yapmak istersin.
İlk gittiğiniz yerde oturup, saatlerce ağlamak istersin. Bütün ilkler aklına gelir. Sigara dumanından nefes alamıcak hale gelirsin.
İçmek istersin.. İçmeye başlarsın, unutamadığını anlarsın tam tersine içtikçe dertlenir ağlama krizleri geçirirsin.
Hani "onsuz olamam" demiştin ya, olamayacağını düşünürsün. İntahar girişimlerinde bulunur, hep başarısız olursun.
Geceleri uyumak okadar zor gelirki sana.. Bu kadar zor uyumanın ardından tekrar uyanmanın bu kadar kolay olması sana koyar.
Gene bir gün başlar sen gene ağlarsın, gene aynı şeyleri yaparsın. Gene o bunalım dediğin müziklere eşlik edip ağlarsın.
Lanet edersin onunla buluşmadığın günlere, konuşmadığın saatlere. "Ah şimdiki aklım olsa" diye içinden geçirirsin her dakika.
Kendini kandırırsın "unuttum onu!" dersin, ama unutamayacağını en iyi sen bilirsin. Gurur yaparsın dönmem ona lanet olsun! dersin
ama aslında kollarında ölmeyi isteyecek kadar çok seversin onu. Hayat boş gelmeye başlar. Karşına biri çıksada hep "o olsaydı" demeye başlarsın çünkü sadece seversin yeni gelenleri..

Uzun süre acının ardından, başkası gelir.
ve aşık olursun..

gece gece biraz karalamaya çalıştım geçmişte içinde bulunduğum duyguları anlatarak, dışarı atma gereksimi duydum. okuduğunuz için teşekkürler.[signature][hline] i own j00
bLogger Mike
Voys (geri sayım : 176) says:
lan bana 50 mılyon versen 2 yıl köpeen olurum
Sosyal ağlarda paylaş

Tebrikler diyorum. Arkadaş muhteşem bi yazı yazmış Suçlu Belli, Kız tarafı. Ama neyse, biz uzatmayalım, Aşıkta olmayalım, mutlu mesut yaşayalım...[signature][hline]Acıların Patisiyim...
Kara Paticikler Grubu
Kurucu ve Üyesiyim.
(Üye Sayımız=1)

[Bu mesaj LordOfBlood tarafından 30 Eylül 2005 16:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Mike
hacı harbi senmi yazdın bunu?

ben sonunda "KAFAM GİRSİN!" cümlesi çıkacak zannederek okumaya başlamıştım ama harbiden manyak bişi olmuş bu ya.

Ben sıkılır okuyamam normalde böyle uzun uzun şeyler. Bayar beni ama bu harbiden güzel olmuş...

Ellerine sağlık. Mümkünse sen sık sık karala bişeyler. :)[signature][hline]http://grin.hq.nasa.gov/
Deep Space
Polly
Sosyal ağlarda paylaş

beklemiyodum açıkcası bu kadar güzel olacağını. ilk yazılarımdan biridir, hadi bişeyler yazıp bölüme katkım olsun diye başladım, açtım müziğimi, kız arkadaşımın resmine baktım ve yaşadıklarımı anlatmaya çalıştım blogdada belirtmiştim bunları hikaye tarzına çevirerek bişeyler karaladım. bundan sonra sık sık karalarım peki =)[signature][hline] i own j00
bLogger Mike
Voys (geri sayım : 176) says:
lan bana 50 mılyon versen 2 yıl köpeen olurum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yigito2005, 08 Ekim 2005 13:46 tarihinde demiş ki:
abi nie hep böle olur.. aşık olursun sanki kanatlanıp uçmaya başlamıssın ; uçarsın , yükselirsin tam kendini en yüksekte hissetiğin bi anda oan en güvendiin en sevdiin uğruna ölecein kişi gelir kanatlarını koparır.. düşer yaralanırsın hemde ağır yaralanırsın. sonra yaraların kolay kolay kapanmazz.. kapansada; gün gelir başkasıyla görürsün, yaraların tekrar acır patlak verir..dayanamazsın buna.....

+111111111111111111111111[signature][hline]yalnızız sonuçta...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...