Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok zor durumdayım, evime haciz gelicek!

Cermy

Öne çıkan mesajlar

said:
Anelor, 11 Ekim 2005 18:53 tarihinde demiş ki:
baktim direk WTF?!?! dedim icimden :D

Ehehe ben dışımdan dedim baya yüksek sayılabilcek bi sesle:D

Ama dumur oldum yani... Tepkim şu şekilde oldu yaklaşık olarak:

Ohaaaaaahauhauhauhauhauahapauyahauhauhauahuzhuahu
(dumur+kopuş:D)[signature][hline] zamo, 07 Ekim 2005 22:26 tarihinde demiş ki:
Genelde basketçilerin çoğu da zencidir.Ee basket adamı zenci mi yapar diyceksin?
Sosyal ağlarda paylaş

orcinal fikir güsel valla[signature][hline]-Fear of the fool, is the beginning of the wisdom-

Mandoo, 05 Ağustos 2005 20:06 tarihinde demiş ki:
iyide abi o insanlar ne yapsın? ölsünler mi? isterseniz katledelim..
Shadowcast, 05 Ağustos 2005 21:05 tarihinde demiş ki:
Böyle çözümler kısa vadede olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok yakıyor bunlar[signature][hline]Absolute, 27 Eylül 2005 00:59 tarihinde demiş ki:
Daha fazla paticik söyle idi, böyle oldu, ancak şöyle kurtarılır, yok şunları, atalım bunları büyütelim, ilerde işe yararlar tipi yazılara son verelim artık. Paticik şu an ne ise odur. Sıkıntı bastı kaç gündür x ayrılmış y kurtarma operasyonu yapıcakmış c ağlamış. Adam gibi konu açın, insan gibi yazı yazın. Dedikoducu teyzeler gibi 1 lafı 50 kere döndürüyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
nedanko said:
yok zevkler ve renkler ne cabuk degisiyor, 4 sene once yaptigin seyi senden 4 yas kucuk yapinca "bu ne lan" falan oluyosun, bu topic de ona benzer bisi olmus, cok ilginc bi durum bunun hakkinda kitap yazicam bekleyin..

Şöyle diyeyim. bazen kızlar döncem ben sana falan diyor bi daha ne arıyor ne soruyor ya onun gibi cok ilginc bi durum bunun hakkinda kitap yazicam bekleyin.. demişsin. asdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...